امروز مورخ: ۰۴ /۰۷ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن

مراحل ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

جمهوری دومنیکن از جمله کشور های آمریکای جنوبی با اقتصادی بسیار بزرگ است که در چند سال اخیر با رشد اقتصادی زیادی که داشته توجه بسیار از سرمایه گذاران و شرکت های خارجی را به منظور ثبت شرکت و فعالیت تجاری به خود جلب کرده است. جمهوری دومنیکن در مورد سرمایه گذاری مستقیم خارجی و ثبت شرکت قوانین ویژه ای دارد که با آن ها آشنا خواهیم شد. در این مقاله از وب سایت ثبتا به صورت جامع با کشور جمهوری دومنیکن، شرایط اقتصادی، ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن و همچنین مراحل و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور آشنا خواهیم شد. شما عزیزان در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن می‌توانید با کارشناسان موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در این مورد شما را راهنمایی کنند. ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن از جمله موضوع های مهمی است که می بایست با مشاوره و راهنمایی در یک مسیر اصولی انجام شود. موسسه ثبتا به عنوان یکی از شرکت های معتبر در زمینه ثبت شرکت، اخذ ویزا، مهاجرت و… به افراد و سرمایه گذارانی که تمایل به ثبت شرکت در این کشور را دارند خدمات ویژه ای را ارائه می دهد.

آشنایی با کشور جمهوری دومنیکن

جمهوری دومنیکن کشوری است در بخش شرقی جزیره هیسپانیولا ، که در دریای کارائیب واقع شده است. جمهوری دومنیکن دومین کشور بزرگ در آنتیل ها با مساحت 48671 کیلومتر مربع و سومین کشور از نظر جمعیت ، با تقریباً 10.8 میلیون نفر (سرشماری سال 2020) است که تقریبا 3.3 میلیون نفر آن در کلان شهر سانتو دومینگو که پایتخت کشور است زندگی می کنند.

زبان رسمی کشور اسپانیایی است. طی 25 سال گذشته ، جمهوری دومنیکن دارای سریعترین رشد اقتصادی در نیمکره غربی بوده است. این کشور با متوسط نرخ رشد ناخالص داخلی 5.3٪ بین سالهای 1992 و 2018 رشد اقتصادی خوبی را تجربه کرده است. معدن پوئبلو ویجو در این کشور دومین معدن بزرگ طلای جهان است. جمهوری دومنیکن پربازدیدترین مقصد گردشگری کارائیب است. زمین های گلف در طول سال از جاذبه های مهم گردشگری در این کشور هستند.

شرایط اقتصادی کشور جمهوری دومنیکن

امتیاز آزادی اقتصادی جمهوری دومنیکن 62.1 است که اقتصاد این کشور را در رتبه 88 در شاخص  جهانی سال 2021 قرار داده است. امتیاز کلی آن 1.2 درجه افزایش یافته است که دلیل اصلی آن بهبود اثربخشی قضایی است. جمهوری دومنیکن در بین 32 کشور منطقه آمریکایی در رتبه هفدهم قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه ای و جهانی است. جمهوری دومنیکن دارای چهار توافق نامه تجارت ترجیحی است که در حال اجرا است. نرخ تعرفه وزنی معاملات 7.8 درصد است و 88 اقدام غیر تعرفه ای در حال اجرا است. جمهوری دومنیکن بزرگترین اقتصاد را طبق گفته وزارت امور خارجه ایالات متحده و بانک جهانی در منطقه کارائیب و آمریکای مرکزی دارد و همچنین این کشور دارای سریعترین رشد اقتصادی در قاره آمریکا بوده است. در طول سه دهه گذشته ، اقتصاد جمهوری دومنیکن ، که قبلاً به صادرات کالاهای کشاورزی (عمدتا شکر ، کاکائو و قهوه) وابسته بود ، به ترکیبی متنوع از خدمات بخش های مختلف، تولید، کشاورزی، معدن و تجارت وابسته شده است. بخش خدمات تقریباً 60٪ از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد. گردشگری یکی از عوامل اصلی در رشد اقتصادی جمهوری دومنیکن است.

ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن

مزایا ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن

شرکت با مسئولیت محدود: یکی از بهترین نوع شرکت هایی است که در کشور جمهوری دومنیکن توسط کارآفرینان خارجی ایجاد می شود. برای ثبت این نوع شرکت به یک مدیر و دو سهامدار و حداقل سرمایه 2300 دلار آمریکا نیاز است. سهامداران ممکن است اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند همچنین نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار در این کشور نیست. بعد از ثبت شرکت در جمهوری دومنیکن باید صورتهای مالی سالانه را به به مقامات مالیاتی ارائه شود. همچنین نیازی به تعیین حسابرس قانونی نیست اما حساب های شرکت باید سالانه حسابرسی شود.
شرکت سهامی: برای ثبت شرکت سهامی عام در جمهوری دومنیکن به حداقل سه مدیر و دو سهامدار نیاز می باشد. سهامداران می تواندد اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند. حداقل سرمایه لازم برای ثبت آن 68000 دلار است و نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نیست.
دفتر شعبه: قانون دومنیکن به شرکت های خارجی اجازه می دهد تا بتوانند دفاتر شعبع خود را تاسیس کنند. دامنه فعالیت این نهاد تجاری در دومنیکن توسط شرکت مادر تعریف شده است. برای ثبت دفتر شعبه باید حداقل یک فرد به عنوان نماینده قانونی منصوب شود.
دفتر نمایندگی: شرکت های خارجی مجاز به ایجاد دفاتر نمایندگی در جمهوری دومنیکن هستند. اما اجازه انجام هرگونه فعالیت تجاری در جمهوری دومنیکن را ندارند. همچنین باید حداقل یک نماینده قانونی مقیم را برای ثبت آن تعیین کنند.

قوانین ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور جمهوری دومنیکن وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور جمهوری دومنیکن برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ مالیات بر درآمد فردی 25 درصد و بالاترین نرخ مالیات شرکت 27 درصد است. مالیات های دیگر شامل ارزش افزوده و مالیات بر املاک است. بار مالیاتی کلی برابر با 13.8 درصد از کل درآمد داخلی است. مالیات ارزش افزوده در جمهوری دومنیکن با نرخ استاندارد 16٪ اخذ می شود. شرکت ها باید برای مالیات بر ارزش افزوده بعد ثبت شرکت اظهارنامه مالیاتی خود را ارائه دهند. سود سرمایه با نرخ عادی 27٪ مالیات بر درآمد شرکت، بر روی دارایی ها ، سهام یا املاک و مستغلات اعمال می شود. جمهوری دومنیکن با کشور کانادا همکاری های دوجانبه ای دارد که به کاهش مالیات بین دو کشور کمک کرده است.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور جمهوری دومنیکن به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور جمهوری دومنیکن برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور جمهوری دومنیکن با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.