اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور سان مارینو

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور سان مارینو * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور سان مارینو * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور سان مارینو * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور سان مارینو

ثبت شرکت در کشور سان مارینو

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور سان مارینو را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور سان مارینو میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور سان مارینو فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور سان مارینو

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور سان مارینو

مراحل ثبت شرکت در کشور سان مارینو

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور سان مارینو میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور سان مارینو را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور سان مارینو هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور سان مارینو

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور سان مارینو، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در سان مارینو، ثبت شرکت در کشور سان مارینو، مراحل ثبت شرکت در کشور سان مارینو و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور سان مارینو آشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در سان مارینو در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی آن با شرایط اقتصادی، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور سان مارینو می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور سان مارینو موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور سان مارینو به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور سان مارینو

سان مارینو کشوری در جنوب اروپا است که در شبه‌جزیره ایتالیا و در بخش شرقی کوه‌های آپنین قرار دارد. این کشور مساحتی بیش از 61 کیلومتر (24 مایل مربع) دارد. جمعیت آن نیز در حدود 33562 نفر می باشد. 4800 نفر ساکنان خارجی هستند و بیشتر مردم این کشور شهروندان ایتالیا هستند. پایتخت این کشور ، شهر سن مارینو است که در بالای کوه تایتان واقع شده است بزرگترین محل سکونت در این کشور دوگانا است. زبان رسمی مردم سان مارینو زبان ایتالیایی است. این کشور تنها یکی از سه کشور جهان است که به طور کامل توسط کشور دیگری محصور می شود. این کشور پس از واتیکان و موناکو، سومین کشور کوچک در اروپا  و پنجمین کشور کوچک در جهان است. شهرت این کشور بیشتر به دلیل قانون اساسی آن است. قانون اساسی این کشور که در سال ۱۶۰۰ میلادی نوشته شده است و قدیمی‌ترین قانون اساسی در جهان است سان مارینو اولین کشور با حکومت جمهوری در جهان می‌باشد.

شرایط اقتصادی کشور سان مارینو

سان مارینو کشوری پیشرفته است اگرچه عضو اتحادیه اروپا نیست اما مجاز است از یورو استفاده کند همچنین این حق را دارد که از طرح های خاص خود در سکه های یورو استفاده کند. سرانه تولید ناخالص داخلی و استاندارد زندگی در سن مارینو با ایتالیا قابل مقایسه است. صنایع اصلی شامل بانکداری، الکترونیک و سرامیک است. عمده محصولات شامل نوشیدنی و پنیر است. سان مارینو کالاهای اصلی را از ایتالیا وارد می کند. این کشور دارای بالاترین میزان مالکیت اتومبیل در جهان است و تنها کشوری است که تعداد وسایل نقلیه بیشتر از مردم است. هر ساله تعداد زیادی جهانگرد از ایتالیا، آلبانی، بوسنی و کشورهای دیگر اروپایی به این کشور سفر می‌کنند، تعداد جهانگردانی که به سان مارینو سفر می‌کنند از جمعیت این کشور بیشتر است. اقتصاد کشور عمدتاً مبتنی بر امور مالی، صنعتی، خدماتی و گردشگری است. این کشور از نظر سرانه تولید ناخالص داخلی یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است که رقمی قابل مقایسه با پیشرفته ترین مناطق اروپا دارد.

ثبت شرکت در کشور سان مارینو

مزایا ثبت شرکت در کشور سان مارینو

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور سان مارینو هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور سان مارینو

شرکت با مسئولیت محدود: این شرکت متداول ترین نوع واحد تجاری در سان مارینو است. ثبت این نوع شرکت به حداقل سرمایه پرداختی 25500 یورویی نیاز دارد.  برای تکمیل فرآیند ثبت شرکت فقط یک سهامدار و یک مدیر لازم است. ثبت این شرکت ظرف مدت 6 هفته انجام می شود و نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نیست.


شرکت سهامی: برای ثبت شرکت سهامی در سان مارینو به حداقل سرمایه 77000 یورویی نیاز است. مبلغ کامل باید قبل از ثبت شرکت در سان مارینو به یک حساب بانکی شرکت واریز شود. پس از راه اندازی شرکت، می توان واحد تجاری را در بورس اوراق بهادار ، به عنوان مثال در بورس سهام میلان، وارد لیست کرد. نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نیست.


دفتر شعبه: شرکت مادر مسئول فعالیت های تجاری دفتر شعبه است. برای ثبت یک شعبه در سان مارینو شرط حداقل سرمایه وجود ندارد.  مالیات باید مانند هر نهاد تجاری دیگر هر سال مالی ثبت شود. برای ثبت دفتر شعبه وجود یک نماینده قانونی نیاز است.

قوانین ثبت شرکت در کشور سان مارینو

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور کشور سان مارینو وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور ماهر و مجرب باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور کشور سان مارینو برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور کشور سان مارینو برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور کشور سان مارینو قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهم ترین این قوانین آشنا خواهیم شد: سیستم مالیاتی سان مارینو کاملاً ساده و مناسب برای سرمایه گذاران است. از همه شرکت ها مالیات 17٪ اخذ می شود. مالیات دریافتی از سود بهره 13٪ است. از شرکت های فعال در حوزه محیط زیست و گردشی به ترتیب 18 یورو و 50 یورو مالیات دریافت می شود در حالی که از شرک های فعال در زمینه سوخت 21 درصد مالیات اخذ می شود. هیچ سیستم مالیات بر ارزش افزوده در سان مارینو وجود ندارد اما در عوض در این کشور مالیات غیر مستقیم وجود دارد که به عنوان monofase شناخته می شود و به موجب آن سرمایه گذار در زمان واردات برای یکبار 17 درصد مالیات پرداخت می کنند. مالیات بر سود سرمایه 17٪ اخذ می شود. ثبت اظهارنامه مالیاتی هر سال مالی انجام می شود. طبق توافق نامه گمرکی اتحادیه اروپا، مالیات بر واردات سان مارینو معادل سیستم مالیات بر ارزش افزوده اروپا در نظر گرفته شده است. مالیات جداگانه ای برای خدمات، با نرخ 3٪ در سال 2011 وضع شده است.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور سان مارینو، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور سان مارینو باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور سان مارینو موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور سان مارینو به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور سان مارینو برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط ویژه آن می‌تواند به عنوان یک عامل مثبت برای رشد کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور سان مارینو با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page