اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور لتونی

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور لتونی * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور لتونی * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور لتونی * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور لتونی

ثبت شرکت در کشور لتونی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور لتونی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور لتونی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور لتونی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور لتونی

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور لتونی

مراحل ثبت شرکت در کشور لتونی

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور لتونی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور لتونی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور لتونی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور لتونی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور لتونی، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در کشور لتونی، ثبت شرکت در کشور لتونی، مراحل ثبت شرکت در کشور کلتونی و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در لتونی آشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در کشور لتونی در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی این کشور با شرایط اقتصادی کشور لتونی، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور لتونی می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در لتونیین کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور لتونی به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور لتونی

لتونی کشوری در منطقه بالتیک در شمال اروپا است که از شمال با استونی، از جنوب بالیتوانی، از شرق با روسیه، از جنوب شرقی و از غرب با سوئد هم مرز است. لتونی مساحتی در حدود 64589 کیلومتر مربع (24938 مایل مربع) دارد. جمعیت این کشور نیز در حدود 1.9 میلیون نفر می باشد. کشور لتونی دارای آب و هوای معتدل فصلی است. پایتخت و بزرگترین شهر آن ریگا است. مردم این کشور به گروه های قومی – زبانی مختلفی تعلق دارند. 62 درصد از مردم لتونی از قوم لتونیایی و حدود 27 درصد نیز روسی تبار هستند. حدود 77 درصد از مردم کشور لتونی دین مسیحی دارند و ۲۳ درصد نیز پیرو دیگر ادیان هستند. لتونی جزو کشور های کم‌جمعیت‌ و کم‌تراکم‌ اتحادیه اروپا به‌شمار می‌آید. زبان رسمی مردم این کشور زبان لتونیایی است که از زبان های زبان‌های هندواروپایی می باشد. لتونی عضو اتحادیه اروپا، منطقه یورو، ناتو، شورای اروپا، سازمان ملل، CBSS، صندوق بین المللی پول و NB8 است.

شرایط اقتصادی کشور لتونی

امتیاز آزادی اقتصادی لتونی 72.3 است که اقتصاد این کشور را در رتبه 30 ام در شاخص 2021 قرار می دهد. نمره کلی آن به دلیل بهبود در اثربخشی قضایی و سایر عوامل 0.4 امتیاز افزایش یافته است. لتونی در بین 45 کشور منطقه اروپا در رده هفدهم قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه ای و جهانی است. نمره آزادی تجاری لتونی، نه به دلیل تغییر در فضای کسب و کار خود لتونی ، بلکه به دلیل پیشرفت در سایر کشورها ، اندکی کاهش یافته است. مشارکت نیروی کار و ارزش افزوده هر کارگر نسبت به حداقل دستمزد افزایش یافته است و آزادی کار را بهبود می بخشد. اقتصاد کوچک و آزاد لتونی عمدتا به صادرات متکی است. خدمات ترانزیت و صنایع تبدیلی و چوبی ، محصولات کشاورزی و غذایی و ماشین آلات و صنایع الکترونیکی بسیار پیشرفته هستند. خصوصی سازی در لتونی تقریباً کامل شده است. تقریباً تمام شرکتهای کوچک و متوسط که قبلاً دولتی بودند خصوصی شده اند و فقط تعداد اندکی از شرکت های بزرگ دولتی حساس به سیاست باقی مانده اند. بخش خصوصی در سال 2000 تقریباً 68٪ از تولید ناخالص داخلی کشور را تشکیل می داد.

ثبت شرکت در کشور لتونی

مزایا ثبت شرکت در کشور لتونی

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاص می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در لتونی هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور لتونی

شرکت با مسئولیت محدود: ثبت این نوع شرکت در کشور لتونی با یک مدیر و یک سهامدار امکان پذیر است. حداقل سرمایه لازم برای ثبت این نوع شرکت 2800 یورو می باشد. شرکت با مسئولیت محدود در لتونی را ظرف مدت 4 هفته می توان تاسیس کرد. همچنین نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نیست.
شرکت سهامی: این نوع شرکت را در کشور لتونی با یک مدیر و یک سهامدار که می توانند از هر ملیتی باشند تاسیس کرد. حداقل سرمایه لازم برای ثبت این نوع شرکت 35000 یورو می باشد.
دفتر شعبه: دامنه عملکرد یک دفتر شعبه توسط شرکت مادر تعریف می شود. علاوه بر این ، شرکت مادر در مورد کلیه تعهدات دفتر شعبه پاسخگو خواهد بود.
دفتر نمایندگی: این نوع نهاد تجاری مجاز به فعالیت های تجاری در کشور لتونی نیست و فقط در زمینه بازاریابی و تحقیقات بازار برای شرکت مادر می تواند فعالیت کند.

قوانین ثبت شرکت در کشور لتونی

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور لتونی وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور ماهر و مجرب باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور لتونی برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور لتونی برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور لتونی قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ مالیات بر درآمد فردی 31.4 درصد و بالاترین نرخ مالیات شرکت 20 درصد است. بار مالیاتی کلی معادل 30.7 درصد از کل درآمد داخلی است. لتونی طیف کاملی از حقوق مالکیت از جمله رهن و وثیقه را به رسمیت می شناسد. سود سرمایه مشمول نرخ مالیات 15٪ است اما سود سرمایه حاصل از فروش سهام معاف از مالیات است. نرخ مالیات بر ارزش افزوده استاندارد در لتونی 21 درصد است. لتونی هیچگونه مالیات بازپرداختی را به عنوان سود سهام، حق امتیاز و سود دریافت نمی کند. با این وجود ، 15٪ مالیات بازپرداخت از کشورهای حوزه های قضایی لیست سیاه اخذ می شود. سال مالیاتی در لتونی مصادف با سال تقویمی است. شرکت ها باید اظهارنامه مالیاتی خود را در ماه آوریل ارائه کنند. شرکت های لتونیایی باید بر اساس سود حاصل از سال قبل، پیش پرداخت ماهانه مالیات را تا 15 ماه ارائه دهند. کارفرمایان ملزم به پرداخت ماهانه 24٪ از حقوق کارمند برای بیمه هستند.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور لتونی، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور لتونی باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور لتونی موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور لتونی به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور لتونی برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور لتونی با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page