امروز مورخ: ۰۲ /۰۸ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

ثبت شرکت در کشور واتیکان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور واتیکان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور واتیکان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور واتیکان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور واتیکان

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور واتیکان

مراحل ثبت شرکت در کشور واتیکان

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور واتیکان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور واتیکان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور واتیکان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور واتیکان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور واتیکان، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در واتیکان، ثبت شرکت در کشور واتیکان، مراحل ثبت شرکت در کشور واتیکان و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در کشور واتیکان در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی واتیکان با شرایط اقتصادی کشور، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور واتیکان می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور واتیکان به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور واتیکان

واتیکان کشوری مستقل در ایتالیا و محل زندگی پاپ، رهبر کاتولیک های جهان می باشد. این کشور کوچک با جمعیتی در حدود 1000 نفر، کم جمعیت ترین کشور مستقل جهان به شمار می آید. واتیکان در نتیجه‌ی توافقنامه‌ی لاتران بین سریر مقدس و ایتالیا در تاریخ ۱۱ فوریه سال ۱۹۲۹ استقلال پیدا کرد .همچنین در این کشور بزرگ ترین کلیسای جهان، به نام کلیسای سن پیر نیز قرار دارد. در این کشور به ازای هر دو نفری که زندگی می کنند یک افسر پلیس وجود دارد، هیچ زبان رسمی در این کشور وجود ندارد. پایتخت واتیکان همان شهر واتیکان است از جذابیت های ویژه واتیکان این است که خود درون شهری دیگر قرار دارد. واتیکان از نظر مذهبی برای کاتولیک ها و همچنین تمام مسیحیان جهان بسیار مقدس می باشد. شهر واتیکان از سیستم بانکی، ایستگاه رادیویی، اداره پست و سیستم تلفن مستقل از دولیت ایتالیا برخوردار است. این کشور آب، غذا، برق، گاز و … را از طریق واردات تامین می کند همچنین در این کشور مالیات بر درآمد اعمال نمی‌شود و هیچ محدودیتی هم در ورود یا خروج پول اعمال نمی شود.

شرایط اقتصادی کشور واتیکان

واتیکان توسط منابع مختلفی از جمله سرمایه گذاری ها، درآمد املاک و مستغلات و کمک های مالی از اشخاص کاتولیک، اسقف ها و موسسات از نظر مالی پشتیبانی می شود. علاوه بر این، یک مجموعه از درآمد ها که از کمک های مالی مستقیم تهیه می شود، به صندوق غیر بودجه ای معروف به Peter’s Pence می رود که مستقیماً توسط پاپ برای امور خیریه، کمک به بلایا و کمک به کلیساها در کشورهای در حال توسعه استفاده می شود. بودجه جداگانه ایالت واتیکان شامل موزه ها و اداره پست واتیکان است و از طریق فروش تمبر، سکه، مدال و بلیط های گردشگری و همچنین هزینه های ورود به موزه ها و فروش نشریات از نظر مالی پشتیبانی می شود. دولت واتیکان در سال 2012، یک بررسی هزینه برای تعیین محل کاهش هزینه ها برای برگرداندن کسری بودجه 20 میلیون دلاری 2011 خود آغاز کرد. واتیکان قبل از ثبت کسری 32 میلیون دلاری در سال 2013 مازاد ناچیزی ایجاد کرد که اساساً ناشی از کاهش ارزش طلا بود. درآمد و سطح زندگی کارگران غیر روحانی قابل مقایسه با همتایانی است که در شهر رم کار می کنند بنابراین بیشتر هزینه های عمومی صرف دستمزد و سایر هزینه های پرسنل می شود. در فوریه 2014 ، پاپ FRANCIS دبیرخانه اقتصاد را برای نظارت بر عملیات مالی و اداری مقدس مقدس ایجاد کرد که بخشی از یک کارزار گسترده برای اصلاح امور اقتصادی واتیکان بود.

ثبت شرکت در کشور واتیکان

مزایا ثبت شرکت در کشور واتیکان

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در واتیکان هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور واتیکان

شرکت با مسئولیت محدود: شرکت با مسئولیت محدود یکی از شرکت های رایج در جهان است که توسط کارآفرینان در اکثر کشور های جهان ثبت می شود. برای ثبت این نوع شرکت به یک مدیر و یک سهامدار و حداقل سرمایه یک یورو نیاز است. اشخاص حقوقی ملزم به ارائه اظهارنامه مالیاتی سالانه به آژانس درآمد ایتالیا هستند. در واتیکان هیچ نوع محدودیتی در زمینه فعالیت شرکت با مسئولیت محدود وجود ندارد. افراد خارجی می توانند مالک 100 درصد باشند. برای ثبت این نوع شرکت در واتیکان می بایست صورت های مالی حسابرسی شده ارائه شود. علاوه بر این برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نمی باشد.

شرکت سهامی: ثبت شرکت سهامی عام در واتیکان زمانی توصیه می شود که مدیران قصد داشته باشند مبالغ قابل توجهی از سرمایه را از سرمایه گذاران شخص ثالث بگیرند یا شرکت را در بورس اوراق بهادار ثبت کنند.

دفتر شعبه: نوعی شرکت زیر مجموعه شرکت اصلی است که می تواند در زمینه فروش محلی فعالیت کند و برای شرکت اصلی درآمد کسب کند. دفتر شعبه حیطه اختیارات مشخص و محدودی دارد.

دفتر نمایندگی: دفتر نمایندگی نیز نوعی شرکت زیر مجموعه شرکت مادر است و در زمینه ارتقاء شرکت مادر و تحقیقات بازار فعالیت می کند.

قوانین ثبت شرکت در کشور واتیکان

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور واتیکان وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور واتیکان برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور واتیکان برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور واتیکان قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: مالیات بر درآمد در این شهر اعمال نمی‌شود و محدودیتی برای وارد یا خارج کردن پول نیز در واتیکان وجود ندارد. امکان پرداخت حدود ۸٪ از مالیات سالانه‌ی مردم ایتالیا به واتیکان وجود دارد. همچنین در این کشور هیچ گونه عوارض گمرکی و مالیاتی غیرقابل پرداخت وجود ندارد. کارمندان واتیکان برای کالاهایی که در واتیکان خریداری می کنند هیچ مالیات بر درآمد و عوارض عادی پرداخت نمی کنند.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور واتیکان، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور واتیکان باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور واتیکان موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور واتیکان به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور واتیکان برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور واتیکان با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.