اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور پاراگوئه

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور پاراگوئه * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور پاراگوئه * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور پاراگوئه * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور پاراگوئه

ثبت شرکت در کشور پاراگوئه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور پاراگوئه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور پاراگوئه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور پاراگوئه فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور پاراگوئه

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور پاراگوئه

مراحل ثبت شرکت در کشور پاراگوئه

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور پاراگوئه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور پاراگوئه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور پاراگوئه هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور پاراگوئه

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور پاراگوئه، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در پاراگوئه، ثبت شرکت در کشور پاراگوئه، مراحل ثبت شرکت در کشور پاراگوئه و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در کشور پاراگوئه در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی پاراگوئه با شرایط اقتصادی کشور، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور پاراگوئه می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور پاراگوئه به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور پاراگوئه

پاراگوئه کشوری است که درآمریکای جنوبی قرار دارد و از جنوب و جنوب غربی با آرژانتین، از شرق و شمال شرقی با برزیل و از شمال غربی با کشور بولیوی همسایه است. اگر چه پاراگوئه یکی از دو کشور محصور در خشکی آمریکای جنوبی است، اما با این حال سواحل و بندرهایی دارد که از طریق آبراه پارانا – پاراگوئه به اقیانوس اطلس می رسد. پایتخت کشور پاراگوئه شهر آسونسیون است. مساحت کشور پاراگوئه 406752 کیلومتر مربع است. کشور پاراگوئه یک کشور در حال توسعه است. نرخ رشد تولید ناخالص داخلی آن در سال 2020 برابر با  0.2 بود است. تمام برق کشور پاراگوئه توسط نیروگاه برق آبی تولید می شود. پاراگوئه با تولید بیش 63 میلیارد کیلووات ساعت برق در سال و مصرف داخلی 15 میلیارد کیلووات ساعت، مابقی تولید برق خود را به کشور های برزیل، آرژانتین و اروگوئه می فروشد و از این نظر پاراگوئه به بزگترین صادر کننده انرژی الکتریکی در جهان تبدیل شده است. پاراگوئه پنجمین تولید کننده سویا در جهان است. این کشور دارای سومین منطقه آزاد تجاری مهم در جهان است. طبق سرشماری های صورت گرفته دین بیشتر مردم کشور پاراگوئه مسحیت است. پاراگوئه یک کشور دو زبانه است و زبان رسمی آن اسپانیایی و گوارانی است. جمعیت کشور پاراگوئه 7152703 است و در رتبه 104 جهان قرار دارد.

شرایط اقتصادی در پاراگوئه

نمره آزادی اقتصادی پاراگوئه 62.6 است که اقتصاد این کشور را در رتبه 84 در شاخص جهانی سال 2021 قرار داده است. نمره کلی آن 0.4 واحد کاهش یافته است که دلیل اصلی آن کاهش سلامت مالی است. پاراگوئه در رتبه 16 در میان 32 کشور منطقه آمریکا قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه ای و جهانی است. اقتصاد پاراگوئه در سال 2021 همچنان در رده های متوسط آزاد قرار دارد. پاراگوئه دارای هشت توافق نامه تجارت ترجیحی در حال اجرا است.

نرخ تعرفه میانگین وزنی معاملات در پاراگوئه 6.8 درصد است و 16 اقدام غیر تعرفه ای در حال اجرا دارد. اقتصاد پاراگوئه طی 10 سال گذشته به طور چشمگیری تنوع یافته است. بیشتر فعالیت های اقتصادی کشور پاراگوئه در زمینه کشاورزی است. تولید ناخالص داخلی پاراگوئه در سال 2020 برابر با 44.557 میلیارد دلار بود. کشور پاراگوئه در زمینه صنعت دارو نیز پیشرفت داشته و صادرات دارو را آغاز کرده است. نرخ بیکاری در کشور 4.8% است و نرخ تورم در این کشور 2.8% است.

ثبت شرکت در کشور پاراگوئه

مزایا ثبت شرکت در پاراگوئه

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در پاراگوئه هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در پاراگوئه

شرکت با مسئولیت محدود: برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در پاراگوئه به حداقل 2 سهامدار و 1 مدیر نیاز است که باید به طور دائم یا موقت در پاراگوئه اقامت داشته باشند. حداقل سرمایه لازم برای ثبت این شرکت 1 دلار آمریکا است. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود قرارداد شرکت باید در اداره ثبت عمومی ثبت شود. نرخ مالیات این شرکت ها در پاراگوئه 10% است.
شرکت سهامی عام: برای ثبت شرکت سهامی عام در پاراگوئه به حداقل 2 سهامدار و 1 یک مدیر نیاز است که باید مقیم پاراگوئه باشند. همچنین برای ثبت آن به حداقل 1 دلار آمریکا نیاز است. نرخ مالیات شرکت های سهامی عام در پاراگوئه 10% است. این شرکت بیشتر توسط سرمایه گذاران خارجی که تمایل به ثبت شرکت های بزرگ هدارند ترجیح داده می شود.
دفتر شعبه پاراگوئه: برای ثبت دفتر شعبه در پاراگوئه باید حداقل یک مدیر در پاراگوئه اقامت داشته باشد و همچنین به حداقل سرمایه 25000 دلار آمریکا نیاز است. نرخ مالیات دفاتر شعبه 15% است. قانون شرکت های پاراگوئه 100% مالکیت شعب شرکت های خارجی را مجاز می داند.
دفتر نمایندگی پاراگوئه: ثبت دفتر نمایندگی همانند دفتر شعبه می تواند 100% متعلق به شرکت های خارجی باشد. برای ثبت دفتر نمایندگی در پاراگوئه باید حداقل یک مدیر در پاراگوئه اقامت داشته باشد. همچنین برای ثبت دفتر نمایندگی به حداقل سرمایه 25000 دلار آمریکا نیاز است.

قوانین ثبت شرکت در پاراگوئه

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور پاراگوئه وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور پاراگوئه برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور پاراگوئه برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور پاراگوئه قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: نرخ استاندارد مالیات بردرآمد شرکت در پاراگوئه 10 درصد است. نرخ مالیات بر ارزش افزده در پاراگوئه با نرخ 10% اخذ می شود و بازدهی باید به صورت ماهانه ثبت شود. کلیه شرکت های مستقر در پاراگوئه ملزم  به ثبت مالیات برارزش افزوده هستند. شرکت ها موظف اند اظهارنامه مالیاتی خود را 4 ماه پس از پایان سال مالی ارائه دهند. املاک و مستغلات در پاراگوئه مشمول مالیات با نرخ 1% هستند. برای ثبت شرکت در پاراگوئه باید یک آدرس محلی ثبت شده وجود داشته باشد. یک شرکت پاراگوئه ای از مالیات حقوق و دستمزد معاف است. شرکت ها در پاراگوئه موظف اند 9 درصد از کارمندان را از پرداخت مالیات معاف کنند. اسناد رسمی شرکت در پاراگوئه باید به زبان اسپانیایی ترجمه شوند.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور پاراگوئه، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور پاراگوئه باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور پاراگوئه موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور پاراگوئه به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور پاراگوئه برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور پاراگوئه با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

Rate this page