امروز مورخ: ۰۵ /۰۸ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

خرید ملک در افغانستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به خرید ملک در افغانستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور خرید ملک در افغانستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

خرید ملک در افغانستان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور خرید ملک در افغانستان

شروط و الزامات خرید ملک در افغانستان

مراحل خرید ملک در افغانستان

توجه داشته باشید بمنظور خرید ملک در افغانستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل خرید ملک در افغانستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور خرید ملک در افغانستان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

خرید ملک در افغانستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

اجاره خانه در افغانستان

در صورتی که قصد خرید ملک در افغانستان دارید یا در کشور افغانستان ملک  اجاره کنید، بهتر است در ابتدا وضعیت قیمت ها در داخل و خارجی از شهر را در نظر بگیرید. 

مشخص است که هر یک از آپارتمان ها از تعرفه مخصوص به خود برخوردار است و برخی از خانه ها کمی گرانتر هستند. اما طبق آمار رسمی که به دست ما رسیده است، اجارۀ خانه در کشور افغانستان بسیار ارزان است و این پایین بودن نرخ، خود سهم اقتصادی بالایی را شامل می‌شود.

 البته مردم کشور افغانستان توان اجاره بهای بیشتری را ندارند و این موضوع دردسرهای زیادی را ایجاد می‌کند. به طور کلی کسانی که از آپارتمان هایی با سه اتاق خواب استفاده می‌کنند باید دو برابر یک اتاق خواب هزینه کنند. برای این افراد بهتر است که خارج از شهر انتخاب شود.

نرخ اجاره خانه در افغانستان

  • آپارتمان (1 اتاق خواب) در مرکز شهر 9،893.14 AFN 6،000.00-15،000.00 AFN
  • آپارتمان (1 اتاق خواب) خارج از مرکز 5،692.65 AFN 3،000.00-10،000.00 AFN
  • آپارتمان (3 اتاق خواب) در مرکز شهر 21،044.12 AFN 14،000.00-25،500.00
  • آپارتمان (3 اتاق خواب) خارج از مرکز 11،828.88 AFN 10،000.00-15،000.00

خرید ملک در افغانستان و نرخ آن

در صورتی که قصد خرید ملک در کشور افغانستان را دارید، در ابتدا به سراغ خانه های قدیمی بروید. حتماً می‌پرسید چرا؟ قیمتی که برای یک خانۀ قدیمی در این کشور در نظر گرفته می‌شود، بسیار ارزانتر از یک خانه نوساز است.

 این رویه سبب شده است که نرخ خانه به صورت دوره ای تغییر نماید. البته که افراد برای خرید ملک در کشور افغانستان باید بدانند که یک خانۀ قدیمی در شرایط بازسازی شده بسیار ارزانتر از یک خانۀ نوساز است. 

شرایط خرید ملک در این کشور وابسته به مرکز یا خارج از شهر بودن نیز پیش بینی می‌شود. شما برای خرید یک ملک در کشور افغانستان بهتر است که چندین موضوع را در نظر بگیرید، اول اینکه ملک شما باید بدون واسطه خریداری شود، تا نرخ نهایی بالا نباشد. 

مورد بعدی اینکه ملک باید با سند مالکیت همراه باشد و خانه‌هایی که در شرایط حق مالکیت هستند اغلب درسند زنی مشکل‌ساز خواهند بود .

  • قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر 58،699.18 AFN 33،750.00-100،000.00
  • قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از مرکز 26،285.71 AFN 15،623.57-60،000.00
خرید ملک در افغانستان

امنیت در افغانستان

بررسی شرایط امنیتی کشور افغانستان را وابسته به کسانی که در این کشور کار می‌کنند ارزیابی کردیم.  اینطور که مشخص است بهتر است حجاب خود را در کشور افغانستان را رعایت کنید و پوشش درستی داشته باشید. 

بازدید از مناطق توریستی و گردشگری بسیار مشهور در این کشور از امنیت بالایی برخوردار باشد و ایمن به نظر برسد. اینطور که مشخص است در همه مسیر های جاده ای بازرسی وجود ندارد و نیاز است که کنترل در سطح وسیع‌تری دنبال شود. 

ساخت و ساز در کشور افغانستان

ساخت و ساز در کشور افغانستان روز به روز جدی تر از قبل دنبال می‌شود افراد برای ساخت و ساز در این کشور نیاز به بررسی های دقیق تری دارند اینطور که مشخص است مقوله ساخت و ساز این روزها بسیار خوب است دولت سعی کرده است ساخت و ساز را به شکل دقیق دنبال نماید و رشته های عمران و معماری پیشرفته تر از قبل شرایط را بررسی می‌کنند.

 برای ساخت و ساز در این کشور افراد نیاز به بررسی موقعیت های مهاجرتی خوب دارند آمار مهاجران در کشور افغانستان مشخص کرده است که بسیاری از افراد سعی می‌کنند سرمایه های خود را در این کشور به کار بگیرند.

نکاتی درباره خریداری زمین در افغانستان

همانطور که قبلا ذکر شد شرایط خریداری زمین در این کشور بسیار آسان‌تر از سایر کشورهای جهان است. اما موقعیت زمین و ملک در هر شرایطی قابل تغییر است. برای مثال آیا مهاجران قصد دارند زمین خریداری شده را برای زندگی خود انتخاب کنند؟ یا می‌خواهند هر چند مدت یک بار از آن بازدید کرده و سال‌ها ان را ثابت نگه دارند؟ 

قصدشان از خریداری زمین موقعیت تجاری است یا مسکونی؟ وضعیت زمین خریداری شده در هر گزینه‌ای متفاوت خواهد بود. اما افغانستان برای هرنوع هدفی شرایط ویژه‌ای مهیا می‌کند. باید به یاد داشت افراد ممکن است خانه خود را تغییر دهند اما تغییر دادن زمین خریداری شده شاید کمی وقت گیر و حتی دردسر ساز باشد بنابراین محل و مکانی که زمین خریداری می‌شود بسیار حائز اهمیت است.

مشاوره و سخن پایانی

جهت مهاجرت به افغانستان و کسب اطلاعات بیشتر برای شرایط و روند آن لازم است که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید تا در انجام همه‌ی مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر خواهان مهاجرت تجاری هستید و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاورین ما در ثبتا تماس بگیرید تا بعد از بررسی تخصصی شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ها را در اختیارتان قرار دهند.