اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در آفریقای جنوبی

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در آفریقای جنوبی * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در آفریقای جنوبی * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در آفریقای جنوبی * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در آفریقای جنوبی

افتتاح حساب بانکی در آفریقای جنوبی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در آفریقای جنوبی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در آفریقای جنوبی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در آفریقای جنوبی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در آفریقای جنوبی

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در آفریقای جنوبی

مراحل افتتاح حساب بانکی در آفریقای جنوبی

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در آفریقای جنوبی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در آفریقای جنوبی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در آفریقای جنوبی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در آفریقای جنوبی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

به گزارش موسسه ثبتا، در حال حاضر آفریقای جنوبی از روندی رو به رشد در مقوله بانکداری اسلامی برخوردار است. این امر ناشی از دلایلی همچون افزایش سطح آگاهی عمومی و درک این موضوع می‌باشد که مسیر دستیابی فرد به ثروت باید از طریق و روشی مناسب طی شود. توجه به این نکته، افزایش تقاضا و ایجاد علاقه‌مندی در افراد را نسبت به خدمات مالی اسلامی در پی داشته است.

انجمن بانکی آفریقای جنوبی

انجمن بانکی آفریقای جنوبی (BASA) در اولین کنفرانس تامین مالی اسلامی خود که در سپتامبر سال گذشته برگزار شد، با تاکید بر افزایش تقاضا برای بخش خدمات مالی اسلامی این نکته را خاطر نشان کرد که بسیاری از مواردی که این کشور در راستای مقابله با چالش‌های اقتصادی خود بدان نیاز دارد همچون انصاف، شفافیت، تسهیم ریسک و مسئولیت اقتصادی اجتماعی را در اصول مهم بانکداری اسلامی می‌توان یافت.

وضعیت سپرده های بانکی

طبق گزارش انجمن بانکی آفریقای جنوبی، در بخش خدمات مالی اسلامی میزان سپرده‌ها در سال ۲۰۱۹ میلادی، ۳۵ میلیارد رند بود که تا پایان ژوئن ۲۰۲۰ میلادی،  به ۳۷ میلیارد رند رسید. این امر یکی از عوامل نشان‌دهنده رشد چشمگیر ارزش محصولات خدمات مالی اسلامی در این کشور است. این نکته را نیز باید یادآور شد که در حال حاضر و در سطح جهانی دارایی‌های مالی منطبق با شریعت این کشور از ارزشی معادل ۲ تریلیون دلار برخوردار است.

افتتاح حساب بانکی در آفریقای جنوبی

منابع اقتصادی

آفریقای جنوبی، بزرگ‌ترین صادرکننده طلا (که معمولاً حدود ۴۰ درصد صادرات آفریقای جنوبی را تشکیل می‌دهد) در جهان است و دارای ۴۰ درصد از کل ذخایر طلای جهان و ۲۸ درصد از کل تولید طلا در جهان می‌باشد. این کشور از تولیدکنندگان عمده اورانیوم، سنگ سرمه، پلاتین و زغال‌سنگ (که سه‌چهارم نیاز کشور به انرژی را تأمین می‌کند)، الماس، آلومینیوم و سیلیکات آلومینیوم، پنبه نسوز، کروم، مس، سنگ‌آهن، سرب، منگنز، فسفات، سیلیکوم، نقره، تیتانیوم، روی و غیره می‌باشد. بخش صنعتی شامل صنایع شیمیایی، غذایی، نساجی، وسایل نقلیه موتوری و مهندسی برق است. 

 در واقع، به‌عنوان یک بازار با درآمد متوسط و نوظهور با عرضه منابع طبیعی فراوان در نظر گرفته می‌شود. بخش‌های مالی، حقوقی، ارتباطات، انرژی و حمل‌ونقل آن به خوبی توسعه پیدا کرده و بازار بورس آن، دارای رتبه هجدهم در جهان است. زیربنای حمل‌ونقل آفریقای جنوبی پیشرفته و تأمین‌کننده نیازهای داخلی و منطقه است؛ به نحوی که فرودگاه ژوهانسبورگ به‌عنوان مرکز پروازهای جنوب آفریقا عمل می‌کند.

دارایی‌های بخش بانکداری اسلامی

طبق گزارش انجمن بانکی آفریقای جنوبی، کل دارایی‌های بخش بانکداری اسلامی در سراسر کشور در سال 2018 بالغ بر ۱۰٫۶ میلیارد راند (R) بود که در سال 2019 به ۱۲٫۴ میلیارد راند (R) افزایش یافته است. 

این بخش در حقیقت از طریق همه‌گیری رشد کرده است. مجموع سپرده‌ها در این کشور، که در سال 2018 بالغ بر 23 میلیارد راند (R) بوده، تا ژوئن 2020 به 37 میلیارد راند (R) افزایش یافته است.

راهنمای افتتاح حساب بانکی

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور آفریقای جنوبی از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است که با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت به آفریقای جنوبی و اخذ تابعیت و اقامت آفریقای جنوبی از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به آفریقای جنوبی و اخذ اقامت کشور آفریقای جنوبی از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری به آفریقای جنوبی بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی آفریقای جنوبی صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page