اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در قطر

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در قطر * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در قطر * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در قطر * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در قطر

افتتاح حساب بانکی در قطر

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در قطر را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در قطر میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در قطر فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در قطر

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در قطر

مراحل افتتاح حساب بانکی در قطر

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در قطر میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در قطر را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در قطر هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در قطر

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

اقتصاد قطر یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان بر اساس سرانه تولید ناخالص داخلی است که در بین داده های سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ در رده های پنجم و هفتم جهانی قرار دارد که توسط بانک جهانی، سازمان ملل و صندوق بین المللی پول جمع آوری شده است. نفت و گاز طبیعی سنگ بنای اقتصاد قطر است و بیش از ۷۰٪ از کل درآمد دولت، بیش از ۶۰٪ تولید ناخالص داخلی و تقریباً ۸۵٪ درآمد صادراتی را به خود اختصاص می دهد . قطر دارای سومین ذخیره بزرگ گاز طبیعی اثبات شده در جهان است و دومین صادر کننده گاز طبیعی است .

اقتصاد قطر یک اقتصاد کاملاً وابسته به گاز محسوب می شود . این کشور بزرگ ترین صادرکننده گاز طبیعی مایع ( ال ان جی ) در جهان است . درآمد خالص قطر از صادرات نفت و گاز در سال ۲۰۱۴ میلادی حدود ۳۸ میلیارد دلار برآورد شده است. قطر به علت پیش دستی در بهره برداری از میدان گازی پارس جنوبی ( که قطر آن را « میدان شمالی » می نامد ) توانسته است بیش از ایران از این میدان گازی مشترک، گاز طبیعی استخراج کند و به رشد سریع اقتصادی دست یابد .

سرمایه گذاری داخلی

مقدار و میزان سرمایه گذاری های داخلی برای توسعه قطر، مخفی نگاه داشته شده است. اما با توجه به پیشرفت های سال های اخیر و برنامه های در دست اجرا و پروژه های اعلام شده، می توان برآورد كرد كه قسمت عمده ای از مازاد درآمد كشور از صادرات نفت و گاز و همچنین قسمت عمده ای از سود سرمایه گذاری های كلان قطر در خارج از كشور، منابع مالی سرمایه گذاری های داخلی را تأمین می كند. برخی از كارشناسان میزان سرمایه گذاری های سالانه داخلی قطر كه با هدف دگردیسی اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی و تامین توسعه شتابان صورت می گیرد را بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیارد دلار بر آورد می كنند .

سرمایه گذاری های داخلی قطر عمدتاً در زمینه های علمی و تحقیقی، ورود و فعالیت دانشگاه ها و مراكز تحقیقاتی ممتاز جهان در این كشور، توسعه تكنولوژی های تازه، بیوتكنولوژی، تكنولوژی ها در زمینه زیست محیطی، توسعه فرهنگی و ایجاد موزه ها و نمایشگاه های جهانی، توسعه ارتباطات از طریق گسترش شبكه تلویزیونی عرب و انگلیسی زبان الجزیره ، بی ان و توسعه در زمینه های ورزشی می باشد.

سرمایه گذاری خارجی

سرمایه گذاری های خارجی هم در زمینه های مختلف و راهبردی صورت گرفته است كه به طور مستقیم و غیر مستقیم با بازدهی كوتاه ، میان و بلند مدت همراه می باشد. به طور متوسط منافع حاصل از سرمایه گذاریهای خارجی قطر، سالانه بین ۶ تا۱۰ درصد حجم سرمایه گذاری این كشور ، یعنی تقریباً بین ۱۵ تا ۲۵ میلیارد دلار بر آورد می شود.

منافع حاصل از سرمایه گذاریهای خارجی قطر افزون بر درآمدهای حاصله از صادرات نفت و گاز كه بین ۸۰ تا ۱۰۰ میلیارد دلار در سال است، به این كشور اجازه می دهد تا بلندپروازی های خود در ارتباط با توسعه علمی- تكنولوژی، فرهنگی و اجتماعی را با سرعت به پیش ببرد. سرمایه گذاری های خارجی قطر در زمینه های مختلف، خرید ساختمان، هتل های لوكس، زمین های كشاورزی و دامپروی، صنایع، تیم های ورزشی در تمام جهان صورت می گیرد.

كشورهای بریتانیا و فرانسه از نظر سرمایه گذاری در خرید ساختمان ها و هتل های لوكس مورد توجه خاص صندوق سرمایه گذاری قطر است.

افتتاح حساب بانکی در قطر

بانکداری اسلامی در کشور قطر

اولین بانک اسلامی قطر در سال 1983 تأسیس گردید. از دیرباز كشورهاي عربي براي تشكيل يك سيستم بانكي اسلامي بزرگ توافق كرده‌اند و صندوق ذخيره مالي قطر (منابع مالی ناشي از درآمدهاي نفتي و گازي) تلاش مي‌كند كه فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در زمينه‌هاي اقتصادي را بدست آورد زيرا اين امر باعث افزايش تقاضا براي توليدات و خدمات قطر از جمله خدمات بانكي اسلامي مي‌شود و نفوذ اين كشور در منطقه را تقويت مي‌كند.

 از این‌رو، کشور قطر درصدد تأسيس بزرگترين بانك اسلامي با سرمايه يك ميليارد دلار با همكاري بانك توسعه اسلامي و گروه البركه و بانك‌هاي ديگر است که منجر به تقويت صنعت حمايت مالي اسلامي در منطقه و ارايه خدمات مالي مختلف به سرمايه‌گذاران خواهد شد.

عنوان را وارد نمایید

 • بانک مرکزی         www.qcd.gov.qa
 • بانک بازرگانی       www.cbq.com.qa
 • بانک ملی قطر       www.qnb.com.qa
 • بانک دوحه           www.dohabank.com.qa
 • شرکت بیمه قطر    www.gatarinsurance.com
 • بورس اوراق بهادار قطر         www.dsm.com.qa
 • بانک اهلی قطر      www.ahlibank.com.qa
 • شعبه بانک HSBC در قطر  www.hsbc.com.qa
 • شعبه بانک عرب          www.arabbank.com.qa
 • شعبه بانک دوحه   www.dohabank.com.qa
 • بانک توسعه قطر    www.qdb.com.qa

بانکداری اسلامی در قطر

بانک اسلامی قطر توانسته چهار جایزه معتبر بانکی«برترین بانک مشارکتی اسلامی در جهان»، «برترین بانک اسلامی در خاورمیانه»، «برترین بانک اسلامی» و همچنین «برترین بانک اسلامی در سودان را دریافت کند.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد وضعیت اقتصادی قطر صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page