اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در نروژ

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در نروژ * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در نروژ * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در نروژ * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در نروژ

افتتاح حساب بانکی در نروژ

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در نروژ را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در نروژ میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در نروژ فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در نروژ

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در نروژ

مراحل افتتاح حساب بانکی در نروژ

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در نروژ میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در نروژ را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در نروژ هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در نروژ

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

یکی از نیازهای زندگی در زمان حال داشتن یک حساب بانکی است؛ متقاضیان مهاجرت به کشور نروژ نیز یکی از ابتدایی ترین اقداماتشان افتتاح حساب بانکی در این کشور می باشد. لذا دانستن موانع و قوانین مرتبط با این مسئله و اشراف به پروسه افتتاح حساب در کشور نروژ امری ضروریست و متقاضیان ملزم به شناخت قوانین مرتبط با آن هستند.

شناخت قوانین بانکی در این کشور می تواند علاوه بر تسریع امور بانکی منجر به مسائل دیگری همچون آگاهی و استفاده از امتیازات گوناگون بانکی گردد؛ چرا که متقاضیان با شناخت قوانین و مسائل مرتبط، به حقوق شهروندی خود نیز اشراف پیدا کرده و حداکثر استفاده را از این حقوق خواهند برد.

پیشنیازهای افتتاح حساب بانکی در نروژ

به صورت کلی افتتاح حساب بانکی در کشور اسکاندیناوی نروژ می تواند پیش نیازهای متعددی داشته باشد، لذا میبایستی که به صورت جزئی تر به سراغ مسائل رفت و آن ها را بررسی کرد. چرا که مدارک و شرایط افتتاح حساب بانکی در کشور نروژ بستگی به نوع آن حساب نیز دارد که شناخت انواع حساب بانکی در کشور خود امری ضروری به حساب می آید. 

شایان ذکر است که متقاضیان به صورت کلی برای افتتاح حساب بانکی در کشور نروژ میبایستی مدارکی را به بانک های این کشور ارائه دهند تا بتوانند روند افتتاح حساب را طی کرده و از خدمات بانکی استفاده نمایند. مدارک عمومی برای افتتاح حساب بانکی در نروژ عبارت اند از:

 • مدارک هویتی
 • ویزا
 • محل سکونت در نروژ

 مدارکی جهت اثبات موارد ذکر شده نیز بهتر است همراه متقاضی باشند.

نکته مهم در افتتاح حساب بانکی

ناگفته نماند که متقاضیان افتتاح حساب بانکی در کشور نروژ بدون داشتن آدرس محل سکونت در این کشور میبایستی روند بسیار دشواری را طی کنند تا بتوانند هدف خود را برای افتتاح حساب بانکی در این کشور ثابت نمایند. 

به عبارتی اخذ اقامت و سپس افتتاح حساب بانکی در کشور نروژ، موانع حقوقی بسیار کمتری داشته و می تواند گزینه مناسب تری برای اشخاصی همچون کارکنان و یا متقاضیان تحصیل در این کشور باشد. لذا این متقاضیان اقدام به اخذ اقامت نموده اند و سپس می توانند برای افتتاح حساب بانکی در کشور نروژ بدون موانع حقوقی فراوان اقدام کرده و از خدمات بانکی در این کشور بهره مند شوند.

افتتاح حساب بانکی در نروژ

انتخاب بانک برای افتتاح حساب بانکی در نروژ

انتخاب بانک برای افتتاح حساب بانکی در کشوری چون نروژ امری مهم به شمار می آید، چرا که برخی از بانک ها در این کشور محدودیت هایی را اعمال می کنند که می تواند مانع بزرگی برای افتتاح حساب مهاجران در کشور نروژ شده و موجب اتلاف وقت نیز گردد.

 لذا بهتر است قبل از اقدام به افتتاح حساب از منابع معتبری تحقیق به عمل آمده و از مقیمان کشور نروژ، پرس و جو کنید. برخی از بانک ها در این کشور با اقداماتی چون محدودیت زبانی مانع از افتتاح متقاضیانی می شوند که به زبان نروژی مسلط نیستند.

متقاضیانی که خواهان افتتاح حساب بانکی در کشور نروژند میبایستی محدودیت های آن را نیز پذیرفته و با محدودیت های موجود کنار آیند. چرا که قوانین در این کشور برای همه یکسان است و این کشور برای اشخاص هیچ استثنایی قائل نخواهد شد. برخی از محدودیت ها و موانع موجود در افتتاح حساب بانکی در کشور نروژ عبارت اند از:

 • برخی قوانین جریمه نامه ها
 • فاصله محل سکونت تا بانک
 • موانع زبانی
 •  فرایند های پیچیده تحت شرایط خاص

روند افتتاح حساب بانکی در نروژ

متقاضیان می توانند از برخی نکات و قوانین جهت تسریع و سهولت در روند افتتاح حساب بانکی در کشور اسکاندیناوی نروژ استفاده نمایند. این روش ها نکات ساده ای هستند که ممکن است متقاضیان آن ها را در نظر نگرفته و در نهایت با مشکل مواجه شوند؛ به عبارتی این نکات و دانستن آن ها از پیش نیازهای افتتاح حساب بانکی در بانک های کشور نروژ می باشد.

 یکی از این نکات، مطالعه دقیق جریمه نامه و آیین نامه استفاده از حساب بانکی در این کشور است که متقاضی با مطالعه دقیق آن می تواند به کارمزدها و چگونگی و شرایط خدمات بانکی پی ببرد که خود امری ضروری برای مدیریت مالی درآمدها و هزینه زندگی در نروژ است و در غیر این صورت، منجر به هدر رفت منابع مالی خواهد شد که می تواند به مشکلات بزرگی بدل شود.

از دیگر نکاتی که می تواند به بهبود روند افتتاح حساب بانکی در نروژ کمک کند ارتقاء مهارت های زبانی متقاضی است که در تمامی امور امری مهم به حساب آمده و می تواند سهولت را در تمامی امور به وجود آورد. به عبارتی مهارت زبانی، مهمترین پیش نیاز مهاجرت به کشور نروژ بوده و چشم پوشی از آن می تواند منجر به از بین رفتن سهولت در امور و کند شدن روند از نظر زمانی گردد. 

لذا توصیه می شود تا متقاضیان قبل از مهاجرت بر روی مهارت های زبانی خود تمرکز کرده و آن را تا حد امکان ارتقاع دهند؛ چرا که پایه و اساس مهاجرتشان نیز تسلط بر زبان نروژی خواهد بود.

دلیل نیاز متقاضیان به حساب بانکی در نروژ

متقاضیان مهاجرت به کشور نروژ با اهداف مختلفی به این کشور مهاجرت می نمایند؛ لذا برای انجام اکثر موارد، متقاضیان به منابع مالی نیاز داشته و به مراتب به روشی برای ذخیره سازی و سهولت در استفاده از آن ها نیاز خواهند داشت.

 چرا که بدون بهره مندی از خدمات بانکی، انجام امور مالی همچون دریافت ها و پرداخت ها نسبتا غیر ممکن بوده و این بانک ها هستند که می توانند انتقال وجه را به سهولت برای اشخاص مختلف مخصوصا متقاضیان کار در نروژ انجام دهند. برخی از مزایا افتتاح حساب بانکی در کشور نروژ عبارت اند از:

 • امنیت منابع مالی اشخاص
 • سهولت در استفاده از منبع مالی
 • سهولت در دریافت دستمزد
 • خدمات بانکی مانند وام
 • بهره مندی از خدمات بانک های معتبر و سهولت در امور تجاری

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی نروژ صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page