امروز مورخ: ۰۶ /۱۱ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

افتتاح حساب بانکی در هلند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در هلند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در هلند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در هلند فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در هلند

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در هلند

مراحل افتتاح حساب بانکی در هلند

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در هلند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در هلند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در هلند هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در هلند

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

اگر قصد تحصیل در دانشگاه های هلند را دارید، به شما توصیه می کنیم حتما در این کشور حساب بانکی باز کنید. با استفاده از یک حساب بانکی و عابر بانک به راحتی می توانید هزینه های زندگی روزمره خود مانند تهیه غذا، حمل و نقل، استفاده از خدمات شهری، بیمه و صورت حساب های مختلف را پرداخت کنید.

با استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی که معمولا به همراه افتتاح حساب ارائه می شوند، به صورت اینترنتی می توانید حساب بانکی خود را مدیریت کنید. علاوه بر این، شما می توانید هزینه های اقامتی، بیمه پزشکی، تلفن، اینترنت و سایر قبوض را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

 

در کجا و چگونه حساب بانکی در هلند باز کنیم؟

بسیاری از بانک های هلند دارای خدمات ویژه ای برای دانشجویان هستند. بیشتر دانشجویان خارجی تمایل دارند در سه بانک ABN AMRO، Rabobank و ING حساب باز کنند. فرآیند افتتاح حساب برای دانشجویان خارجی در این بانک ها راحت تر انجام می شود. 

ما به شما توصیه می کنیم قبل از مراجعه به بانک مورد نظر خود، درباره مدارک مورد نیاز آن بانک تحقیق کنید. 

 

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب

مدارک معتبر هویتی: گذرنامه یا کارت شناسایی
  • مدرکی که نشان‌دهنده‌ی آدرس شما در هلند باشد: قرارداد مسکن شما، خواه آپارتمان باشد یا مسکن دانشجویی
  • شماره‌ی BSN: هنگام ثبت‌نام در یکی از شهرداری‌های هلند، می‌توانید burgerservicenummer خود را تهیه کنید. ABN ABRO و Bunq بلافاصله نیازی به داشتن آن ندارند و بنابراین، می‌توانید قبل از بدست آوردن آن، حساب بانکی خود را افتتاح کنید.
  • مدرکی دال بر ثبت‌نام در یک موسسه‌ی آموزشی در هلند: فقط در صورتی اعمال می‌شود که یک حساب بانکی دانشجویی باز کنید و هر بانکی هم آن را از شما درخواست نمی‌کند. ABN ABRO به این مدرک نیاز ندارد، اما گروه ING آن را از شما درخواست می‌کند.
مدارک معتبر هویتی: گذرنامه یا کارت شناسایی

مدارک مورد نیاز دیگر برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان غیر اتحادیه‌ی اروپا

  • مدرکی دال بر ثبت‌نام در Foreign Police
  • اجازه‌ی اقامت
  • حساب بانکی دانشجویی (studentenrekening)
افتتاح حساب بانکی در هلند

افتتاح حساب بانکی از طریق دانشگاه های هلند

بسیاری از دانشگاه های هلند با این سه بانک همکاری می کنند و احتمال همکاری دانشگاه شما نیز با این بانک ها زیاد است. این امکان وجود دارد که تمام مراحل باز کردن حساب توسط دانشگاه محل تحصیل شما انجام شود؛ در این صورت فقط باید مدارک لازم را به دانشگاه خود تحویل دهید تا حساب بانکی شما فعال شود.

اما توجه داشته باشید که معمولا هزینه خدمات مشتری در این روش بیشتر از مراجعه به بانک است؛ بنابراین بهتر است قبل از تصمیم گیری در مورد نحوه افتتاح حساب خود، در مورد جزئیات آن تحقیق کنید.

در پایان، به خاطر داشته باشید که بانک های زیادی در هلند وجود دارند و پیشنهادات مختلفی به دانشجویان ارائه می دهند. پس حتما قبل از تصمیم گیری در مورد انتخاب یک بانک برای باز کردن حساب، با دقت شرایط و امکانات آن را بررسی کنید.

انتقال پول در هلند

Tikkie، یک برنامه‌ی پرداخت پول است که به شما این امکان را می‌دهد تا درخواست پرداخت پول کنید. این برنامه، ابتکار ABN AMRO است، اما در دسترس همه‌ی مشتریان تمام بانک‌های هلند قرار دارد. استفاده از آن بسیار ساده است و یک روش عالی برای مدیریت بدهکاری‌ها و طلبکاری‌های‌تان است. با وارد کردن مبلغ مورد نظر خود در برنامه و انتخاب شخصی که می‌خواهید درخواست شما را دریافت کند، به‌سادگی می‌توانید پرداخت‌تان را انجام دهید. شخص مورد نظر یک پیام WhatsApp خودکار دریافت می‌کند که از او می‌خواهد این پرداخت را بررسی کند.

اگر می‌خواهید پول ارسال کنید، می‌توانید برنامه را به‌صورت رایگان از iOS یا Android دانلود کنید. برای دریافت پرداخت‌های خود، به یک حساب بانکی آنلاین مجزا یا یک کیف پول الکترونیکی نیاز ندارید. پول درخواستی شما به طور خودکار به حساب فعلی شما واریز می‌شود. همچنین، برای فرستادن پول، گیرنده ملزم به داشتن این برنامه نیست.

نکات مهم در زمان افتتاح حساب

حتما توجه داشته باشید که تنها برخی از بانک های هلند، برای دانشجویان خارجی خدمات خود را به زبان انگلیسی ارائه می دهند. به عنوان مثال، بانک ING فقط دارای خدمات به زبان هلندی است.

 پس بهتر است هنگام باز کردن حساب بانکی از کارمندان بانک بپرسید که آیا آنها خدمات بانکداری اینترنتی و دیگر امور بانکی خود را به زبان انگلیسی نیز ارائه می دهند یا خیر.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی هلند صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.