اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در کرواسی

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در کرواسی * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در کرواسی * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در کرواسی * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در کرواسی

افتتاح حساب بانکی در کرواسی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در کرواسی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در کرواسی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در کرواسی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در کرواسی

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در کرواسی

مراحل افتتاح حساب بانکی در کرواسی

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در کرواسی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در کرواسی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در کرواسی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در کرواسی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

بعد از جنگ یوگسلاوی و فروپاشی این کشور، اقتصاد کرواسی به عنوان یک کشور مستقل متولد شد . بانک مرکزی این کشور در سال 1990 تاسیس شده است . 27 بانک و حدود 40 موسسه مالی در سال 2016 در این کشور فعال بودند.

اقتصاد این کشور با تولید ناخالص داخلی 61 میلیارد دلار در رتبه 81 قرار دارد . با حدود 8 میلیون کارت اعتباری ثبت شده ، تقریباً به اندازه هر نفر دو کارت وجود دارد . واحد پول این کشور کونا با نماد kn است و هر 100 لیپا یک کونا است .

بانک های مهم و برتر در کرواسی

Zagerbacka

زاگر باکا مهمترین بانک کرواسی و همینطور اولین بانک این کشور که در سال 1989 تاسیس شده است . مرکز آن در زاگرب است .

PBZ

پریورندا دومین بانک بزرگ کرواسی با 200 شعبه است و از سال 1999 کاملا خصوصی شد و ایتالیایی ها مهمترین سهامداران این بانک هستند .

HPB

یک بانک دولتی با 600 هزار مشتری است که با 55 شعبه از سال 2001 فعال است .

Splitska

در سال 1965 تاسیس شده است و از سال 2000 خصوصی شده است با بیش از یکصد شعبه مقر آن در شهر اسپلیت کرواسی است .

OTP

هشتمین بانک مهم کرواسی است و حدود 16 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت و حدود 100 شعبه فعال دارد .

بانک هوشمند در کرواسی

Oradian

یک پلتفرم ابری مدیریت مالی برای بانکداری شخصی است .

Stendo

در حوزه مدیریت ریسک برای بانک ها فعال است.

photo pay

یک نرم‌افزار برای پرداخت موبایلی است .

 

افتتاح حساب بانکی در کرواسی

اقتصاد کرواسی

کرواسی در حال حاضر یکی از ثروتمندترین کشورهای جمهوری سابق یوگسلاوی است، اما در گذشته، طی جنگ سال‌های ۱۹۹۱- ۱۹۹۵ اقتصادش به‌شدت دچار آسیب و ضعف شد و بازده کشور در آن زمان بسیار افت کرد؛ با این ‌حال، بین سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۷، وضعیت اقتصادی کرواسی، رو به بهبود رفت، ولی بار دیگر در بحران مالی ۲۰۰۸، شکست بدی را تجربه کرد، این تجربه آن‌قدر برای این کشور تلخ و بلندمدت بود که رشد اقتصادی‌اش تا سال ۲۰۱۴، منفی بود.

اما به یکباره در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ توانست به نقطه خوبی در اقتصاد برسد و اقتصاد کرواسی طی ماه‌های متوالی چنان رشد کرد که توانست بهبود چشمگیری در کاهش تعداد بیکارانش داشته باشد؛ به‌طوری‌ که در طول ماه نوامبر ۲۰۱۶ نرخ بیکاری این کشور از ۱۶.۱ درصد به ۱۲.۷ درصد رسید. گفتنی است کرواسی یکی از بالاترین نرخ‌های بیکاری را در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا دارد.

سیستم‌های پرداخت کرواسی

در کرواسی، دو سیستم پرداخت بین‌بانکی برای تسویه و تصفیه تراکنش‌های پرداخت کونا وجود دارد. ویزا، مسترکارت، دینرزکلاب و کارت‌های اعتباری آمریکن‌اکسپرس از جمله کارت‌های پذیرفته‌شده در کرواسی هستند.

در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۰۷، بیش از ۴۰ درصد تراکنش‌های انجام‌شده در کرواسی، الکترونیکی بوده که ۷.۶ درصد آنها به‌صورت پرداخت‌های اینترنتی انجام شده‌اند.

در سال ۲۰۱۶ نیز پرداخت‌های انجام‌شده توسط کارت‌های اعتباری در کرواسی به ارزش تقریبی ۴۰۰ میلیون کروات رسیده بود که در مقایسه با سال ۲۰۱۵، این عدد نصف شده است. در سال ۲۰۱۶، بیش از ۱۱۱ هزار ابزار بانکداری و پرداخت در کرواسی وجود داشت که از این تعداد، چهار هزار و ۴۵۳ دستگاه خودپرداز، ۱۰۶ هزار دستگاه کارت‌خوان و ۹۳۶ دستگاه خودپرداز غیرنقد خدمت ارائه می‌کردند.

مهم‌ترین بانک‌های کرواسی

مدیرعامل: میلخنکو زیوالجیک

تعداد پرسنل: ۴۰۳۷ نفر

تعداد شعبه: –

زاگرباکا بانکا بزرگ‌ترین بانک در کرواسی است که متعلق به بانک ایتالیایی یونی‌کردیت ایتالیاست.  زاگرباکا بانکا اولین بانک کرواسی بود که در سال ۱۹۸۹ به‌طور کامل خصوصی شد؛ همچنین اولین بانکی بود که در سال ۱۹۹۵ وارد بورس زاگرب شد. شعبه مرکزی این بانک در شهر زاگرب، کرواسی قرار دارد.

مدیرعامل: درینکو لوییچ

تعداد پرسنل: ۳۹۷۲ نفر

تعداد شعبه: ۲۰۰

پریورندا بانکا زاگرب دومین بانک بزرگ کرواسی است که در ابتدا به‌عنوان بانکی دولتی ایجاد شد، اما در سال ۱۹۹۹ به‌طور کامل خصوصی‌سازی شد و بانک تجاری ایتالیا با خرید ۶۶.۳ درصد از سهام این بانک، سهامدار عمده پریورندا بانکا زاگرب شد. دفتر مرکزی این بانک در زاگرب است.

 

مدیرعامل: تومیسلاو ویچ

تعداد پرسنل: ۱۰۶۷ نفر

تعداد شعبه: ۵۵

بانک پستی کرواسی سومین بانک بزرگ این کشور است. بانک پستی کرواسی تاکنون ۶۰۰ هزار مشتری، ۴۱۲ هزار حساب جاری و ۱۰ هزار حساب کسب‌وکاری داراست؛ همچنین دارای ۴۶۰ عدد دستگاه خودپرداز و ۵۵ شعبه است. از سال ۲۰۰۱ نیز دولت کرواسی صاحب بیشترین سهام این بانک است.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی کرواسی صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page