امروز مورخ: ۰۷ /۰۹ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

افتتاح حساب بانکی در ارمنستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در ارمنستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در ارمنستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در ارمنستان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در ارمنستان

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در ارمنستان

مراحل افتتاح حساب بانکی در ارمنستان

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در ارمنستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در ارمنستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در ارمنستان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در ارمنستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

برای افتتاح حساب در ارمنستان بانک های متفاوتی از کشورهای دیگر شعبه دارند و همچنین قوانین آن ها با برای هر شخص که برای کدام کشور می باشد با هم متفاوت خواهد بود. برای مثال یک بانک بریتانیایی با نام اچ اس پی سی در این کشور و دیگر کشورهای دنیا شعبه دارد که در قوانین آن آمده که حساب شخصی برای ایرانیان باز نخواهد  کرد. همچنین شرکت های خارجی که تمامی شرکای آن ایرانی باشند برای آن شرکت حساب شرکتی افتتاح نخواهد کرد.

شرایط افتتاح حساب

در این بین بانک های دیگری وجود داشتند که بدون داشتن اقامت در این کشور نیز به افراد ویزا کارت کلاسیک می دادند که البته این امکان نیز برداشته شده است. موضوع مهم این است که برای افتتاح نمودن حساب حتما قبل آن با افرادی که در این زمینه اطلاعات لازم را دارند مشورت نمایید. 

اگرهم به شما روش هایی غیر معمول پیشنهاد شد حتما این روش ها را با افراد معتبر در میان بگذارید تا امنیت مالی شما به خطر نیفتد. زمانی که برای افتتاح حساب در بانک های مجاز ارمنستان یک روز کاری به طول می انجامد اما برای دریافت کارت بانکی یک الی دو هفته زمان نیاز است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین ما در ثبتا در تماس باشید.

افتتاح حساب فیزیکی یا شخصی

منظور از واژه حساب فیزیکی همان حساب شخصی می باشد.با افتتاح این نوع حساب برای شما از سوی بانک مورد نظر کارت عابر بانک که به کارت ویزا معروف است صادر می گردد. البته برای شما ایرانیان عزیزی که در این کشور اقامت ندارید و یا کارت تامین اجتماعی ارمنستان را ندارید باید بدانید که فقط برایتان ویزا الکترون صادر می گردد.

می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون ویزا الکترون به سایت آن مراجعه نمایید اما برای آن دسته از ایرانیان که اقامت ارمنستان را دارند و همچنین دارای کارت تامین اجتماعی ارمنستان نیز می باشند برایشان ویزا کارت کلاسیک و یا ویزا کارت گلد نیز حتی صادر می گردد.مدت زمانی که برای صدور ویزا کارت بطول می انجامد بین سه الی جهار روز کاری می باشد.

افتتاح حساب بانکی در ارمنستان

افتتاح حساب شرکتی

شما می توانید در ارمنستان شرکت ثبت نمایید و پس از ثبت شرکت برای شرکتتان حساب بانکی افتتاح نمایید و در این راستا تنها به مدارک و شرایط ذیل نیاز دارید :

  • مهر شرکت
  • کپی پاسپورت اعضای کارکننده در شرکت
  • حضور مدیر عامل شرکت مذکور
  • برگه تائیدیه مدیر عامل از ادره ثبت

راهنما افتتاح حساب بانکی در ارمنستان

در حالت عمومی در جهت افتتاح حساب بانکی در یکی از بانک های این کشور می بایست اقامت این کشور را داشته باشید البته این را هم بدانید که مواردی استئنایی هم وجود دارد که برخی بانک ها با وجود فقدان برگه اقامت شما، برای شما حساب افتتاح می کنند  اما خب این خطر هم وجود دارد که اگر بدون برگه اقامت حساب باز کنید هر وقتی ممکن است حساب شما ساسپند یا مسدود گردد ، بخصوص در موارد انتقالات بین المللی این خطر بیشتر است پس این ریسک را نکنید و در صورت داشتن برگه اقامت ارمنستان ، در این کشور حساب افتتاح نمایید تا همواره خیالتان راحت باشد.

البته همانطور که در مطالب قبلی ثبتا نیز گفته ایم ، بانک ملت در کشور ارمنستان شعبه دارد و برای ایرانیان ، خدماتش را بی هیچ محدودیتی عرضه می نماید اما خب رفتن به سراغ افتتاح حساب در بانک غیر ایرانی این است که ممکن است برخی خدمات را متقاضی خواهان باشد که بانک های ایرانی ارائه آن خدمات را نداشته باشند.

برخی از بانک های ارمنستان

1ACBA-Credit Agricole Bank
2Anelik Bank
3Ararat bank
4Arexim Bank
5Armbusiness Bank

 

سخن پایانی

اگر تصمیم دارید که در بانک خاصی افتتاح حساب انجام دهید باید تمام تحقیقات خود را بر روی آن انجام دهید تا در ادامه کار به مشکل برخورد نداشته باشید. مثالی دیگر برای شما می آوریم، پروکردیت بانک نیز از سال ۲۰۱۲ تمامی حساب هایی که ایرانیان در این بانک را داشتند را محدود نمود و نیز مشتریانی که در این بانک حساب داشتند به بانک فراخوانده شدند تا حسابی که در این بانک دارند را ببندند. 

دلیل آن هم این بود که بانک به مشتریان ایرانی اجازه ترنسفر پول و نیز استفاده از کارت اعتباری برای استفاده در خرید آنلاین و… را نمی داد. از این رو به منظور امنیت مالی خود با متخصصان ثبتا در ارتباط باشید.