اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در اروگوئه

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در اروگوئه * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در اروگوئه * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در اروگوئه * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در اروگوئه

افتتاح حساب بانکی در اروگوئه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در اروگوئه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در اروگوئه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در اروگوئه فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در اروگوئه

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در اروگوئه

مراحل افتتاح حساب بانکی در اروگوئه

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در اروگوئه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در اروگوئه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در اروگوئه هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در اروگوئه

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

به اروگوئه که نخستین بار در قرن هفدهم میلادی توسط پرتغالی‌ها کشف شد، لقب‌های متعددی داده‌اند؛ از سرزمین بندرگاه‌ و گاوها گرفته تا مهد فرهنگ آمریکای جنوبی و سوئیس آمریکای لاتین.

اسپانیایی‌ها در اوایل سده ۱۸ شهر مونته‌ویدئو، پایتخت این کشور را تاسیس کردند. در سده‌های ۱۷ و ۱۸ میلادی جنگ‌هایی بر سر مالکیت اروگوئه بین اسپانیا و پرتغال درگرفت که در نهایت به پیروزی اسپانیا منجر شد.

این کشور تا سال ۱۸۱۱ مستعمره اسپانیا بود. در سال ۱۸۲۰، برزیل این سرزمین را اشغال کرد و به‌صورت یکی از ایالات خود درآورد تا اینکه در ۲۵ آگوست ۱۸۲۵، فردی به نام خوان آنتونیو لاوالیا خیزش مردم را برای استقلال کشور رهبری کرد که به استقلال کامل در سال ۱۸۲۸ از برزیل انجامید.

اما حکومت نظامیان بین سال‌های ۱۹۷۳ تا ۱۹۸۵ باعث شد که روند دموکراسی که به صورتی نهادینه در این کشور درآمده بود، قطع شود، اما مجددا از سال ۱۹۸۵ دولت‌های دموکراتیک بر سر کار آمدند.

اقتصاد اروگوئه

محصولات صادراتی این کشور شامل گوشت، برنج، محصولات چرمی، پشم، ماهی و لبنیات است. محصولات وارداتی آن شامل نفت خام و مشتقات نفت، ماشین‌آلات، مواد شیمیایی، وسایل نقلیه جاده‌ای، کاغذ و پلاستیک است.

 اروگوئه یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گوشت دنیاست؛ به‌طوری که به ازای هر نفر سه و نیم گاو وجود دارد و همه این حیوانات، بدون کوچک‌ترین تغییرات ژنتیکی و به‌صورت کاملا طبیعی در دشت‌ها با گیاهان طبیعی تغذیه می‌شوند.

اروگوئه با داشتن سیاست اقتصادی فوق‌العاده قوی و سیستم بانکداری نظام‌مند و باثبات، به سوئیس آمریکای جنوبی مشهور شده است. تفاوت طبقاتی در بین مردم اروگوئه بسیار کم است، به این نحو که ثروتمندان و فقرا در اقلیت هستند.

بانک های اروگوئه

بزرگ‌ترین بانک این کشور، بانکو دی‌لا ریپابلیکا (بانک مرکزی جمهوری شرقی اروگوئه) است. این بانک بیش از ۴۰ درصد از کل اعتبارات و سپرده‌های اروگوئه را تشکیل می‌دهد. 

علاوه بر این در بخش مالی اروگوئه، به روی شرکای خارجی باز است و توسط یک سیستم رگولاتوری و نهاد شفاف رصد می‌شود. سرمایه‌گذاران خارجی هم می‌توانند در بازاری مشابه با شهروندان این کشور، به اعتبارات لازم دست پیدا کنند.

درباره روابط اقتصادی ایران و اروگوئه نیز باید گفت تاکنون پنج دور کمیسیون مشترک اقتصادی بین اروگوئه و ایران به امضا رسیده است. 

افتتاح حساب بانکی در اروگوئه

سیستم‌های پرداخت اروگوئه

رایج‌ترین سیستم‌های پرداخت در اروگوئه حساب باز، اعتبارنامه، پیش‌پرداخت پول، مجموعه مستندات، فاکتور و… است. کارت‌های اعتباری و کارت‌های شارژ نیز در این کشور استفاده می‌شود. البته کسب‌وکارهای محلی عموما شامل پیش‌پرداخت پول نقد برای کالاها نیست.

صادرات به اروگوئه معمولا از طریق ال‌سی، فروش در حساب باز یا پیش‌نویس برای خریداران خارجی انجام می‌شود. شرکت‌های چندملیتی، شرکت‌های بزرگ و متوسط، هنوز کاربران اصلی ال‌سی هستند.

در اروگوئه محدودیت ارز خارجی وجود ندارد و پرداخت هرگونه واردات می‌تواند بر اساس شرایط مورد توافق طرفین انجام شود. گفتنی است پرداخت به‌وسیله کارت‌های اعتباری یا مکانیسم‌های الکترونیکی در این کشور، در حال افزایش است.

اگرچه مقاومت در برابر استفاده از کارت‌های اعتباری هنوز وجود دارد. بسیاری از اروگوئه‌ای‌ها در بررسی این مساله به بحران بانکی سال ۲۰۰۲ در این کشور اشاره می‌کنند که موجب تردید مردم برای استفاده از کارت‌های اعتباری شده است.

مهم‌ترین بانک‌های اروگوئه

مدیرعامل: جولیو سزار پورتیرو

تعداد پرسنل: ۴۱۹۲ نفر

تعداد شعبه: ۱۳۸

بانکو ریپابلیکا که با نام BROU شناخته می‌شود، یک بانک دولتی در اروگوئه است. این بانک با داشتن بیشترین تعداد مشتریان از جمله مهم‌ترین بانک‌های اروگوئه است و نقش عمده‌ای در تامین وام و سپرده‌‌گذاری در بازار اروگوئه را ایفا می‌کند، همچنین مسئول جمع‌آوری مالیات‌های صدور است.

مدیرعامل: آنا سالوراگیلو

تعداد پرسنل: ۳۵۰ نفر

تعداد شعبه: ۷

بانک هیپوتکاریودل، یک بانک دولتی در اروگوئه است که ۲۴ مارس ۱۸۹۲ توسط جولیو هررا اوبس، رئیس‌جمهوری وقت این کشور، به‌عنوان یک نهاد دولتی مستقل تاسیس شد.

این بانک، نقش موثری در ارائه وام مسکن در بخش محلی دارد. هیپوتکاریودل اروگوئه عضو بورس اوراق بهادار مونته‌ویدئو نیز هست.

راهنمای افتتاح حساب بانکی

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور اروگوئه از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است.

همچنین با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور و اخذ اقامت از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی اروگوئه صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page