اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در جزایر کیمن

5/5 - (3 امتیاز)
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در جزایر کیمن * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در جزایر کیمن * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در جزایر کیمن * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در جزایر کیمن

افتتاح حساب بانکی در جزایر کیمن

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در جزایر کیمن را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در جزایر کیمن میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در جزایر کیمن فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در جزایر کیمن

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در جزایر کیمن

مراحل افتتاح حساب بانکی در جزایر کیمن

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در جزایر کیمن میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در جزایر کیمن را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در جزایر کیمن هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در جزایر کیمن

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

«جزایر کیمن» (Cayman Islands) منطقه‌ای است دورافتاده و کمتر شناخته شده در دریای کارائیب که تحت تصرف بریتانیا است، ولی به صورت خودمختار اداره می‌شود. 

به دلیل موقعیت جغرافیایی جزایر کیمن، پدیده‌های طبیعی اصلی‌ترین جاذبه‌ی آن به شمار می‌رود. سواحل و تفریحات آبی این منطقه بهانه‌ی خوبی برای سفر و ماجراجویی در این جزایر محسوب می‌شود.

اقتصاد

با توجه به آمار و ارقام و همین‌طور میزان درآمدها، مردم کیمن از رفاه مطلوبی بهره‌مند هستند. اصلی‌ترین درآمد این منطقه از طریق صنعت توریسم حاصل می‌شود.

 سالانه گردشگران بسیاری از اقصی نقاط جهان به جزایر کیمن سفر می‌کنند و در نتیجه چرخ اقتصاد این کشور به حرکت در می‌آید. از طرفی بانکداری و فعالیت‌های بورسی در این جزایر از مهم‌ترین مشاغل محسوب می‌شوند.

با توجه به شرکت‌های فعال در این منطقه، جزایر کیمن از لحاظ بانکداری در مقیاس جهانی نیز مطرح است.

 

جزایر کیمن بدون مالیات

واحد پولی جزایر کایمن یکی با از با ارزش ترین واحدهای پولی جهان می باشد که برای اولین بار در سال ۱۹۷۲ معرفی شد. مسئولیت کنترل این واحد پولی برعهده مرجع پولی جزایر کایمن قرار دارد.

 جزایر کیمن مستعمره فرادریایی بریتانیای کبیر در شرق دریای کارائیب است. جزایر کیمن در ۲۴۰ کیلومتری جنوب کوبا و ۲۶۸ کیلومتری شمال غرب جامائیکا واقع شده‌است. پایتخت جزایر کیمن، شهر جرج‌تاون است. شهر جرج‌تاون، حدود ۳۰ هزار نفر جمعیت دارد. 

از مهم‌ترین صنایع در این جزایر می‌توان به گردشگری و بانکداری اشاره کرد. اصلی‌ترین درآمد این منطقه از طریق صنعت توریسم حاصل می‌شود. سالانه گردشگران بسیاری از اقصی نقاط جهان به جزایر کیمن سفر می‌کنند و در نتیجه چرخ اقتصاد این کشور به حرکت در می‌آید. 

 

افتتاح حساب بانکی در جزایر کیمن

بانکداری در جزایر کیمن

از طرفی بانکداری و فعالیت‌های بورسی در این جزایر از مهم‌ترین مشاغل محسوب می‌شوند. با توجه به شرکت‌های فعال در این منطقه، جزایر کیمن از لحاظ بانکداری در مقیاس جهانی نیز مطرح است. با توجه به آمار و ارقام و همین‌طور میزان درآمدها، مردم کیمن از رفاه مطلوبی بهره‌مند هستند.

 جالب است بدانید از مزایای این واحد پولی آن است که مالیات به آن تعلق نمی گیرد، ارزش دلار جزایر کایمن در مارس ۲۰۱۸ برابر با ۲۲/۱ دلار آمریکا بوده است.

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب

  • شناسه ملی و گذرنامه 
  • اثبات آدرس محل سکونت
  • خدمات و اسناد فوق بسته به ساختار قانونی و صلاحیت انتخاب شده متفاوت است.

 

راهنمای افتتاح حساب بانکی

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور جزایر کیمن از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است.

همچنین با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور و اخذ اقامت از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی جزایر کیمن صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (3 امتیاز)