اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در نیوزلند

5/5 - (2 امتیاز)
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در نیوزلند * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در نیوزلند * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در نیوزلند * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در نیوزلند

افتتاح حساب بانکی در نیوزلند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در نیوزلند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در نیوزلند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در نیوزلند فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در نیوزلند

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در نیوزلند

مراحل افتتاح حساب بانکی در نیوزلند

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در نیوزلند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در نیوزلند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در نیوزلند هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در نیوزلند

محتوای این صفحه عبارتند از:

وضعیت و شرایط کلی اقتصاد نیوزلند

نیوزلند دارای رده 53 بزرگترین اقتصاد ملی در جهان از نظر تولید ناخالص داخلی (GDP) و رده 68 اقتصاد جهان از نظر توازن قدرت خرید (PPP) می باشد. نیوزلند دارای یکی از جهانی ترین اقتصادها است و به طور عمده بستگی به تجارت بین المللی با استرالیا، اتحادیه اروپا، آمریکا، چین، کره جنوبی، ژاپن و کانادا دارد. 

توافقنامه روابط اقتصادی جدید نیوزلند با استرالیا به این معنی است که اقتصاد هم تراز با استرالیا است. یک قدرت منطقه ای و در حال ظهور، نیوزیلند نسبت به اندازه و جمعیت آن دارای تولید ناخالص داخلی بسیار زیادی است.

میزان تولید ناخالص داخلی در اقتصاد نیوزلند

اقتصاد در سه ماهه ژوئن ۲۰۱۸، یک درصد رشد داشت، که قوی تر از انتظارات بازار بود. 

مفسران بیان کردند که تعدادی از فاکتورهای موقت باعث رشد در این مدت سه ماهه شدند، که شامل بهبود مرتبط با هوا در تولید کشاورزی (مخصوصا لبنیات)، کشتار رو به افزون چارپایان اهلی، سطح بالاتر از میزان متوسط دریاچه ها که منجر به تولید الکتریسیته با ارزش بالاتر می شود. 

وضعیت بازار سهام در اقتصاد نیوزلند

بر اساس برآورد سازمان قرارداد برای تفاوت (CFD) که معیارهای شاخص در بورس نیوزلند را بررسی کرده است، NZX 50، بورس نیوزلند، 2021 واحد یعنی حدود 23.14% درصد از ابتدای سال 2019 افزایش پیدا کرده است. 

بالاترین شاخص بازار بورس نیوزلند (NZX 50) ؛ 10753.15 واحد در جولای 2019 و کمترین آن 3202.02 واحد در دسامبر 2011 بوده است.

این یک بازه طولانی در معاملات تجاری محسوب می شود. ممکن است این طولانی شدن باعث شود برخی تصور کنند که بازار سهام نیوزلند در حال مرگ است ولی با توجه به ایجاد مشاغل و واگذاری سهام بنگاه های اقتصادی و تجارت های برون مرزی، اینگونه نیست. مشکل اینجاست که بازار سهام نیوزلند برای ورود شرکت ها گران است.

افتتاح حساب بانکی در نیوزلند

نرخ بهره های بانکی در نیوزلند

اکثر حساب های بانکی در نیوزلند به شما بهره ای بر مانده اعتبار ها می دهد. البته، انواع بسیاری از حساب های پس انداز و سپرده های مدت دار موجب بهره با نرخ بالاتری می شود.

نرخ بهره بین ۰ تا ۲.۸ در سراسر نیوزلند است. سرمایه گذاری همتا (peer to peer investment)، گزینه ای دیگر برای بازگشت پول شما است. در نیوزلند، تعدادی از شرکت ها در این منطقه مانند اسکیرل مانی است، هنگامی که شما در یک دوره زمانی ۲ – ۵ ساله متعهد هستید، ارایه P2P آنها، ۸.۰۶% – ۸.۸۵% است.

 

گروه بانکداری استرالیا و نیوزیلند

گروه بانکداری استرالیا و نیوزیلند بانک استرالیایی نیوزیلندی است، که در زمینه ارائه خدمات بانکداری خرد و بانکداری تجاری فعالیت می‌نماید و پس از کامان‌ویت بانک و وستپک به‌عنوان سومین بانک بزرگ استرالیا شناخته می‌شود. این گروه همچنین بزرگترین بانک در کشور نیوزیلند به‌شمار می‌آید.

گروه بانکداری استرالیا و نیوزیلند در سال ۱۸۳۵ راه‌اندازی شد و در حال حاضر مالک شبکه‌ای از ۸۳۵ شعبه در ۱۵ کشور می‌باشد.

شعبه مرکزی این بانک در شهر ملبورن، استرالیا قرار دارد و سهام آن در بازار بورس نیوزیلند و بورس اوراق بهادار استرالیا معامله می‌شود.

راهنمای افتتاح حساب بانکی

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور نیوزلند از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است.

همچنین با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور و اخذ اقامت از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی نیوزلند صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (2 امتیاز)