اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در پرو

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در پرو * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در پرو * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در پرو * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در پرو

افتتاح حساب بانکی در پرو

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در پرو را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در پرو میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در پرو فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در پرو

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در پرو

مراحل افتتاح حساب بانکی در پرو

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در پرو میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در پرو را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در پرو هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در پرو

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

پرو با تولید ناخالص داخلی 230 میلیارد دلار چهل و دومین اقتصاد برتر دنیاست. میانگین درآمد در این کشور، طبق آمار بانک، جهانی بالاتر از میانگین جهانی است. در 25 سال اخیر، رونق اقتصادی حوزه پولی این کشور را بهبود داده است.

 گرچه بانکداری سنتی و استفاده از خطوط اعتباری خارجی، بر حوزه پولی این کشور سیطره انداخته است. البته دو روش پرداخت آنلاین Safety pay و Pago Efectivo هم جایگزین مناسبی برای پرداخت نقدی در این کشور است.

اقتصاد پرو

پرو چهل‌وهشتمین اقتصاد بزرگ دنیا را دارد و بانک جهانی سطح درآمد در این کشور را بالاتر از میانگین جهانی برآورد کرده است. پرو در سال ۲۰۱۱ یکی از سریع‌ترین اقتصادهای در حال رشد جهان نام‌گذاری شده که این موضوع به‌دلیل رونق اقتصادی در سال‌های ۲۰۰۰ بود.

شاخص توسعه انسانی در این کشور، بالاتر از سطح میانگین جهانی است؛ علاوه بر این، رشد این متغیر در ۲۵ سال اخیر بهبود مستمر داشته است.

هرچند مطابق با آمارهای اقتصادی پرو در سال ۲۰۱۵، ۱۹.۳ درصد از جمعیت این کشور فقیر بودند که حدود ۹ درصد از آنها در فقر مفرط زندگی می‌کردند. 

در سال ۲۰۱۲ تورم در این کشور، معادل پایین‌ترین میزان در آمریکای جنوبی یعنی ۱.۸ درصد بود، اما با افزایش این رقم در سال ۲۰۱۳ قیمت نفت و سایر کالاهای اساسی افزایش یافت، به گونه‌ای که در سال ۲۰۱۴ این رقم به ۲.۵ درصد رسید.

بانک های برتر در پرو

بانک Inter Bank

این بانک در سال 1897 تاسیس شده است و در سال 1934 با بانک ناسیونال ادغام شد. این بانک در حال حاضر خصوصی است و بیش از 200 شعبه دارد .

بانک BCP

بنکودی کردیتو دل پرو ، پیشرو ترین بانک این کشور و بزرگترین موسسه مالی پرو است. این بانک در نیویورک و ناسائو شعبه دارد و حدود 6 میلیون مشتری دارد .

بانک Banco de la Nacion

بیش از چهارصد شعبه دارد و دولتی است و مرکز آن در لیما است .

بانک BBVA

شرکت خدمات مالی و بانکداری پرویی است که زیر مجموعه بانک اسپانیایی است و در سال 1951 تاسیس شده است . بیش از 300 شعبه دارد .

بانک CREDICORP

کردی کورپ یک هلدینگ خدمات مالی است و در تمام حوزه‌های بانکداری فعال است. واحد پول این کشور نووسول است Nuevosol و جالب اینکه در صرافی های این کشور فقط ارز آن را با دلار معاوضه می‌کنند .

افتتاح حساب بانکی در پرو

سیستم‌های پرداخت پرو

در حال حاضر، مهم‌ترین روش‌های پرداخت آنلاین در این کشور و همچنین جایگزین کارت‌های اعتباری، پاگو افکتیوو (Pago Efectivo) است. سیفتی‌پی (SafetyPay) نیز دیگر راهکار محبوب در این کشور است که به‌صورت گسترده از آن استفاده می‌شود. 

سیفتی‌پی برای پرویی‌ها این امکان را فراهم می‌کند تا حتی بدون حساب بانکی هم برای خرید آنلاین اقدام کنند. با وجود تمام این راهکارهای پرداخت، در این کشور، بیش از همه پول نقد مبادله می‌شود، پس از آن کارت اعتباری مورد استفاده قرار می‌گیرد و در نهایت پرداخت اینترنتی با کمترین درصد با اقبال همراه بوده است.

بانک های هوشمند در پرو

سامانه Soven

یک نرم‌افزار وام دهی آنلاین است .

اپلیکیشن Tasa Top

یک اپلیکیشن مدیریت پس انداز است .

سایت بیمه Hello Zum

در حوزه بیمه‌انلاین فعال است .

سایت صرافی Donderecargar

یک صرافی آنلاین پول های دیجیتال است .

راهنمای افتتاح حساب بانکی

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور پرو از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است.

همچنین با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور و اخذ اقامت از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی پرو صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page