اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در اسپانیا

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در اسپانیا * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در اسپانیا * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در اسپانیا * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در اسپانیا

افتتاح حساب بانکی در اسپانیا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در اسپانیا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در اسپانیا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در اسپانیا فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در اسپانیا

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در اسپانیا

مراحل افتتاح حساب بانکی در اسپانیا

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در اسپانیا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در اسپانیا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در اسپانیا هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در اسپانیا

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

افتتاح حساب بانکی در اسپانیا برای هموطنان، سال‌هاست که با معضلات مختلفی همراه بوده است. از اوایل سال 2019 این معضلات، پس از یک دوره آرامش ناشی از برجام، دوباره سخت و پیچیده شده و با توجه به قطع ارتباط بانکی ایران و جهان، برای بسیاری از کسب‌وکارها و تاجران ایجاد مشکل کرده است.

در این مقاله تلاش می‌کنیم تمامی داده‌های مورد نیاز شما در خصوص افتتاح حساب بانکی در اسپانیا را که به آن نیاز دارید ارائه دهیم.

بانک و حساب ملی در اسپانیا

حساب‌های ملی در اسپانیا، بانک‌های معمولاً تک‌ارزی هستند و در گسترۀ یک کشور فعالیت می‌کنند و معمولاً بر حضور و مکان زندگی شما در گستره فعالیت خودشان حساس هستند. این بانک‌ها می‌توانند دولتی و یا خصوصی باشند. برخی از بانک‌های ملی، حساب‌های بین‌المللی نیز در اختیار مشتریانشان قرار می‌دهند.

حساب بانکی در اسپانیا

پس از اخذ ویزای دانشجویی و دریافت کارت اقامت، دانشجویان می توانند به شعبات ING BANK و BBVA و bankia مراجعه کنند تا برایشان حساب بانکی افتتاح شود.

لازم به ذکر است که تاییدیه شهرداری نیز برای باز کردن حساب الزامیست. بعضی از بانک ها افراد را ملزم می کنند تا از طرح بیمه سلامت اجباری هم استفاده کنند که هزینه آن 25 یورو در ماه است.

حساب بانکی در طول یک سال باید 600 یورو گردش داشته باشد. در غیر این صورت باید حساب خود را ببندید.

افتتاح حساب بانکی در اسپانیا

مزایای افتتاح حساب بانکی در اسپانیا

در صورتی که قصد اقامت اروپا یا به هر شکلی تجارت خرد و کلان در کشورهای عضو را داشته باشید، به افتتاح حساب نیاز پیدا خواهید کرد. هر یک از صاحبان کسب و کار، با داشتن حساب بانکی در اروپا، می تواند به کسب و کار خود اعتبار بین المللی بخشیده و شرکای تجاری وی در سایر کشورهای جهان، حساب بیشتری بر موسسه وی بازخواهند کرد.

به علاوه با داشتن حساب بانکی در اروپا، می توانید تبادلات مالی خود را سامان بخشیده و از مزایایی چون بیمه سپرده، دریافت خدمات سوئیفت و … بهره مند گردید.

پیش شرط های افتتاح حساب در اسپانیا

برای افتتاح حساب در این کشور باید صاحب کسب و کار یا شرکت و به هر نوع تجارتی در یکی از کشورها عضو اتحادیه اروپا باشید. در نظر داشته باشید که کیمیا سپنتا با در دست داشتن مسیرهای

قانونی، تحریم های ناعادلانه علیه اقتصاد کشور و مردم مظلوم ایران را دور زده و در مسیر رونق اقتصاد و تجارت کشور گام های بزرگی برمی دارد.

فارغ از این که افتتاح حساب برای افراد حقیقی یا شرکت ها و شخصیت های حقوقی باشد، موسسه ثبتا روش های مطمئنی پیشنهاد داده و در مسیر تا پایان کار، همراه مشتری خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب در اسپانیا

شما برای افتتاح حساب در اسپانیا به مدارک زیر به عنوان مدارک اولیه نیاز خواهید داشت:

  • پاسپورت با داشتن حداقل 6 ماه اعتبار
  • مدارک مربوط به شرکت
  • پرینت گردش مالی حساب شرکت یا شخص
  • مدارک هویتی آدرس فیزیکی شرکت یا محل سکونت شخص حقیقی
  • گواهی عدم سوء پیشینه اعضای هیئت مدیره یا شخص حقیقی
  • حداقل مبلغ 2 هزار یورو برای افتتاح حساب نخستین
  • گواهی موجودی بانکی

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی اسپانیا صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page