اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در روسیه

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در روسیه * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در روسیه * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در روسیه * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در روسیه

افتتاح حساب بانکی در روسیه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در روسیه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در روسیه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در روسیه فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در روسیه

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در روسیه

مراحل افتتاح حساب بانکی در روسیه

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در روسیه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در روسیه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در روسیه هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در روسیه

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله با ما همراه باشید تا با بانکداری در روسیه آشنا شوید و بدانید که چگونه یک حساب بانکی در روسیه با توجه به اطلاعات مربوط به موضوعاتی مانند باز کردن حساب پس انداز روسیه و نرخ ارز روسیه، ایجاد کنید.

گردشگران و یا کسانی که قصد سفر و یا زندگی در روسیه را دارند، بهتر است بدانند که سیستم بانکی در روسیه چگونه کار می کند. چه قبل از سفر به روسیه و چه هنگامی که در روسیه زندگی می کنید، چه برای کار در روسیه، و حتی هنگام تحصیل در روسیه، باید یک حساب بانکی روسی داشته باشید.

بانکداری در روسیه

سیستم بانکی روسیه به طور کلی به سطح فن آوری برخی از همسایه های غربی خود وابسته نیست. یک بانک مرکزی و طیف وسیعی از بانک های تجاری وجود دارد که بیشتر آنها خدمات اعتباری، ارزی و سرمایه گذاری را ارائه می دهند. مدیریت حساب در شهرهای بزرگ مانند مسکو ساده است.

 اما این کار در مناطق روستایی، جایی که شعبه ها بین آنها بسیار اندک است، می تواند مشکل ساز باشد. به دلیل اینکه روسیه دارای بخش هایی است که عمدتا شیوه زندگی مبتنی بر پول نقد را اداره می کنند، بسیاری از شهروندان روسی حساب بانکی ندارند.

هزینه های ایجاد حساب بانکی در روسیه

برخی از بانک های بزرگ در مسکو طیف گسترده ای از حساب های جاری را ارائه می دهند. هم چنین Sberbank همه خدمات بانکی، از حساب های بدهی گرفته تا حساب های طلایی که می توانند با ارزهای مختلف باز شوند را ارائه می دهد.

ممکن است هنگام برداشت پول در یک دستگاه خودپرداز در روسیه هزینه ای پرداخت کنید و در صورت استفاده از دستگاه خودپرداز توسط یک بانک، غیر از بانک خودتان، باید هزینه برداشت وجه را پرداخت کنید. مبلغی که برای این کار پرداخت خواهید کرد متفاوت است، اما می توان محتاطانه تر برداشت وجه انجام داد. 

بدین صورت که در مدت زمان بلندتری اقدام به برداشت وجه با مبلغ بالا کنید، نسبت به اینکه در زمان های کوتاه برداشت منظم با مبلغ کوچکتر داشته باشید.

افتتاح حساب بانکی در روسیه

انتخاب بانک در روسیه

بانک ها در مسکو طیف وسیعی از حساب های مناسب برای گردشگران و مقیمان روسیه ارائه می دهند، از حساب های جاری روزانه گرفته تا حساب های پس انداز منظم و وام. در حالی که بسیاری از دستگاه های خودپرداز در شهرها خدمات 24 ساعته ارائه می دهند، ساعات افتتاح شعبه متفاوت است و اکثر بانک ها در یکشنبه تعطیل هستند.

برخی از بانک های بزرگ روسیه در ادامه آورده شده است:

 

برخی از بانک ها برای ثبت نام در سرویس هشدار حساب، هزینه های اضافی را از شما دریافت می کنند که به شما امکان می دهد میزان گردش پول و پرداخت های خود را پیگیری کنید. همچنین بسیاری از بانک های بزرگ خدمات ترجمه به زبان انگلیسی را برای بانکداری آنلاین و تلفنی ارائه می دهند.

نحوه افتتاح و ایجاد حساب بانکی در روسیه

افتتاح حساب بانکی در شعبه یا در برخی موارد بصورت آنلاین امکان پذیر است. برخی از کارفرمایان به طور خودکار یک حساب بانکی را برای پرداخت حقوق شما در هنگام شروع کار شما باز می کنند. فارغ از این، مطمئناً می توانید حساب های دیگری را باز کرده و پول را بین آنها انتقال دهید.

حساب های جاری و حساب پس انداز رایج ترین نوع حساب بانکی در روسیه است. ممکن است حساب های متفاوتی با ارزهای مختلف وجود داشته باشد، برای مثال می توانید برای هزینه های روزمره و برداشت پول نقد در دستگاه های خودپرداز، حساب جاری را داشته باشید و در صورت نیاز به انتقال پول، حساب دوم به یورو، دلار یا پوند داشته باشید.

برای افتتاح حساب، معمولاً باید تبعه روسیه باشید که دارای اقامت دائم روسیه باشد. برخی از بانک ها به غیر مقیم یا افرادی که دارای اقامت موقت هستند اجازه می دهند تا برای برخی از حساب ها اقدام کنند.

برخی خدمات در بانک های روسی فقط در شعبه تعیین شده شما قابل ارائه هستند، بنابراین ثبت نام در شعبه ای که نزدیک خانه یا محل کار شما باشد مهم است.

اسناد لازم برای باز کردن یک حساب بانکی روسی عبارتند از:

  • ویزا روسی
  • فرم درخواست تکمیل شده
  • اثبات آدرس
  • اثبات اشتغال (همیشه لازم نیست)

انتقال وجه به خارج در روسیه

بیشتر بانک ها در روسیه خدمات انتقال وجه را ارائه می دهند. اگر تصمیم به انتقال بین المللی وجه از بانک خود گرفتید، معمولاً گیرنده شما طی دو روز کاری وجوه را دریافت می کند، اما ممکن است نیاز باشد مبلغی بین 1 تا 2 درصد مبلغی را که منتقل می کنید پرداخت کنید. با برخی از بانک ها، نقل و انتقالات بین المللی نمی تواند بصورت آنلاین انجام شود و باید با اثبات هویت و مشخصات گیرنده خود به شعبه بروید.

اگر فکر می کنید به طور مرتب باید مبلغی را به کشور خود واریز کنید، منطقی است که در کنار حساب بانکی روسی خود یک حساب کاربری با آن ارز باز کنید. این امر می تواند از طریق بانک بین المللی روسیه یا مسکو یا یکی از گزینه های دیگر انجام شود. این امر نه تنها به شما در کاهش هزینه کمک می کند بلکه به این معنی است که می توانید از ضعیف بودن نرخ ارز روسیه که گاهی با نقل و انتقالات بانکی بین المللی نیز جلوگیری می شود، جلوگیری کنید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی در روسیه صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page