اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در شیلی

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در شیلی * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در شیلی * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در شیلی * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در شیلی

افتتاح حساب بانکی در شیلی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در شیلی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در شیلی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در شیلی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در شیلی

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در شیلی

مراحل افتتاح حساب بانکی در شیلی

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در شیلی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در شیلی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در شیلی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در شیلی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

کشور شیلی یکی از کشورهای آمریکا جنوبی محسوب می‌شود و پایتخت آن شهر زیبای سانتیاگو است. این کشور در حاشیه میان کوه‌های رشته‌کوه آند در بخش شرق اقیانوس آرام قرار دارد. این کشور دارای مرزهای مشترک زیادی است و مساحت آن نیز در وضعیت ۷۵۶ کیلومتری ارزیابی می‌شود.

 به طور کلی طبق سرشماری‌های صورت گرفته جمعیت این کشور بیش از ۱۹ میلیون نفر است. زبان رسمی در کشور شیلی اسپانیولی است، واحد پول این کشور پزوی شیلی است و از نظر زمانی این کشور ۶ ساعت و نیم از تهران عقب‌تر است. آب و هوای کشور شیلی به طور کلی بسیار متنوع است.

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی شیلی

وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور شیلی به ارزش ۲۹۸.۲۰ میلیارد دلار آمریکا ارزیابی شده است و به طور کلی در این کشور بیش از ۸ میلیون و ۵۱۲ هزار نفر نیروی کار دیده می‌شود مشخص است که وضعیت اقتصادی در این کشور رده‌بندی‌های مشخصی دارد.

وضعیت نرخ بیکاری در این کشور به طور کلی ۱۳.۵ درصد اعلام شده است و در حدود ۱۸ درصد از مردم این کشور زیر خط فقر زندگی می‌کنند مشخص است که وضعیت تورم در کشور شیلی به ارزش ۵.۶ درصد اعلام شده است.

 این میزان تورم در ابتدا کمی زیاد و عجیب به نظر می‌رسید اما با وجود فضای ثبت شرکتی که در کشور شیلی دیده می‌شود این میزان تورم در کشور شیلی موضوع عادی و درستی است.

قوانین عمومی در شیلی

 • در قوانین زندگی در شیلی هرکسی که دارای بیش از دو فرزند است باید مالیات بیشتری پرداخت نماید.
 • دختران از یک سنی به بعد نباید به ازدواج فکر کنند
 • مردم کشور شیلی قوانین شهری و روستایی را از هم جدا کرده‌اند و این موضوع از دید آن‌ها اهمیت زیادی دارد.
 • زبان کشور شیلی زبانی عمیق با بافت قدیمی است و احترام به دستور زبان کشور شیلی بسیار مهم است.
 • حجاب کشور شیلی نیز شرایط مخصوص به خود را دارد و از کلاه گرد بر روی سر استفاده می‌شود.

 

افتتاح حساب بانکی در شیلی

مدارک افتتاح حساب بانکی در شیلی

 • کپی محضری پاسپورت معتبر امضاها باید در گذرنامه وجود داشته باشد و باید مانند آنچه در فرم درخواست با عکس واضح است، باشد.
 • نامه تمکن مالی یا صورت وضعیت حساب بانکی نامه مرجع باید تأیید سن حساب با مانده موجودی را نشان دهد.
 • کپی اصلی یا گواهی شده صورتحساب یانیه کارت اعتباری یا نامه مرجع بانکی (با تاریخ نه بیش از 3 ماه) به عنوان مدرک آدرس.
 • وکالت نامه (در صورت وجود).
 • فرم درخواست کاملاً برای حساب بانکی در شیلی
 • رزومه شخصی

روش افتتاح حساب بانکی در شیلی

 • تأیید اسناد شخصی و شرکتی
 • تکمیل فرم درخواست بانکی و دستورالعمل های لازم برای حساب بانکی شرکتی یا حساب بانکی شخصی
 • سپس، تاییده فرم ها و مدارک
 • دریافت بسته بانکی و افتتاح حساب 

راهنمای افتتاح حساب بانکی

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور شیلی از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است.

همچنین با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور و اخذ اقامت از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی شیلی صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page