اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در فیلیپین

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در فیلیپین * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در فیلیپین * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در فیلیپین * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در فیلیپین

افتتاح حساب بانکی در فیلیپین

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در فیلیپین را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در فیلیپین میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در فیلیپین فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در فیلیپین

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در فیلیپین

مراحل افتتاح حساب بانکی در فیلیپین

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در فیلیپین میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در فیلیپین را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در فیلیپین هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در فیلیپین

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

فیلیپین، مجمع الجزایر محل زندگی قابل توجهی از مهاجران است که نشان دهنده زیبایی های طبیعی این کشور ، سبک زندگی و هزینه پایین زندگی و برنامه ریزی برای زندگی در کشور است.

افرادی که علاقه مند به افتتاح حساب بانکی در فیلیپین باشند، ما نگاهی به آنچه در باز کردن یک حساب بانکی در فیلیپین نیاز است، می اندازیم.

علت افتتاح حساب در فیلیپین

بسیاری از آمریکایی ها به دلیل هزینه نسبتاً پایین زندگی و سبک زندگی، زندگی در فیلیپین را برای کار یا بازنشستگی انتخاب می کنند.

این کشور میزبان بسیاری از بانک های جهانی است که همچنین شعبه هایی در ایالات متحده دارند و ادغام امور مالی شما را آسان می کند.

برای افتتاح حساب بانکی جدید در فیلیپین ، شما باید آماده باشید تا شناسنامه را بصورت حضوری ارائه دهید و ویزا نیز داشته باشید.

پول در فیلیپین

سیستم بانکی در فیلیپین مشابه ایالات متحده ، از بانک های بزرگ بین المللی، موسسات بانکی ملی و بانکهای کوچک و روستایی پشتیبانی می کند. مهاجران معمولاً یا بانک های ملی مانند بانک ملی فیلیپین، متروبانک و بانک جزایر فیلیپین یا موسسات بین المللی مانند Citibank ، Bank of America و HBSC را انتخاب می کنند. 

به طور کلی ، مهاجران باید از افتتاح حساب در بانک های کوچک روستایی اجتناب کنند، زیرا آنها  خدمات محدودی را ارائه می دهند و ممکن است حتی در معرض تعطیل شدن قرار گیرند.

 

افتتاح حساب بانکی در فیلیپین

افتتاح حساب

برای افتتاح حساب بانکی در فیلیپین ، باید به صورت حضوری با چندین سند شناسایی به بانک مراجعه کنید. در اسناد خاصی که لازم است ممکن است به بانک بستگی داشته باشد. بسیاری از بانک ها از شما درخواست می کنند که دارای یک شناسنامه بیگانه برای ثبت نام (ACR I-Card)، کارت شناسایی با اندازه اعتباری مبتنی بر میکروتیپ باشید.

کلیه اتباع خارجی که ویزای مهاجرتی و غیر مهاجرتی دارند (از جمله دارندگان ویزای موقت ) که بیش از 59 روز در این کشور بوده اند موظف هستند برای دریافت کارت IAR ACR اقدام کنند. می توانید کارت را در دفتر اصلی، دفتر مهاجرت یا در یکی از دفاتر میدانی آن در سراسر کشور تقاضا کنید.

این بانک همچنین ممکن است نیاز به مرجع بانکی از کشور محل اقامت دائم یا کشور شهروندی شما داشته باشد. بانک فیلیپین ممکن است مستقیماً با بانک مرجع شما تماس بگیرد یا از شما بخواهد گواهی کتبی را از این بانک ارسال کنید. اگر توسط یک مشتری یا کارمند موجود بانکی به بانک ژاپنی معرفی نشده باشید (که اغلب این مورد است) ، ممکن است تا پایان مراحل مرجع ، حساب شما در حالت در انتظار تایید قرار گیرد.

بیمه سپرده های بانکی در فیلپین

در ایالات متحده، هر پولی که شما در یک بانک بیمه شده FDIC واریز می کنید، بطور خودکار توسط FDIC (شرکت فدرال بیمه سپرده گذاری) محافظت می شود، که در سال 1933 در پاسخ به بسیاری از مشکلات بانکی در دهه 1920 و اوایل دهه 1930 ایجاد شده است. 

محدوده پوشش 250،000 دلار برای هر سپرده گذار است، در هر صورت عدم موفقیت بانک، FDIC اطمینان حاصل می کند که شما به سپرده های بیمه شده خود سریع دسترسی پیدا خواهید کرد.

روش افتتاح حساب بانکی

  • تأیید اسناد شخصی و شرکتی فیلیپین

  • تکمیل فرم درخواست بانکی و دستورالعمل های مورد نیاز فیلیپین برای حساب بانکی شرکتی یا حساب بانکی شخصی برای امضا

  • سپس، بسته کامل را برای تأیید نهایی به فیلیپین ارسال می شود.

  • پس از آن، فرآیند افتتاح حساب فیلیپین را کنترل می شود تا زمان تخصیص حساب و دریافت بسته بانکی.

سخن پایانی

ثبتا همراه شما در ارائه خدمات بانکی در فیلیپین، همچنین خدمات بانکی سفارشی در 75 بانک خارج از کشور و بین المللی و می تواند برای شما حساب بانکی در 109 حوزه افتتاح کند.

ما امروز یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات بانکی در سطح بین المللی هستیم و به دلیل اقتصاد مقیاس به مشتریان خود در سراسر جهان کمک می کنیم، ثبتا بهترین خدمات بانکی در فیلیپین را با هزینه مقرون به صرفه تری ارائه می دهد.

Rate this page