اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در یونان

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در یونان * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در یونان * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در یونان * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در یونان

افتتاح حساب بانکی در یونان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در یونان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در یونان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در یونان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در یونان

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در یونان

مراحل افتتاح حساب بانکی در یونان

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در یونان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در یونان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در یونان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در یونان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

یونان به علت فرهنگ، آب و هوا، غذا و رفتار دوستانه مردم بازدید کننده زیادی دارد و جای تعجب نیست که بسیاری از مردم عاشق این کشور هستند و تصمیم می گیرند برای مدت طولانی در اینجا زندگی کنند.

 اگر به فکر مهاجرت به یونان هستید، به یک حساب بانکی محلی نیاز دارید. در اوج بحران مالی در این کشور، بانک­های یونان تحت کنترل بسیار بالایی قرار داشتند و به همین علت باز کردن یک حساب جدید دشوار و گرفتن کارتهای اعتباری تقریباً غیرممکن می­بود. با این حال، خبر خوب این است که با بهبود شرایط اقتصادی، این محدودیت­ها از بین می­روند و باز کردن حساب بانکی جدید یونان بسیار ساده تر شده است.

مدارک مورد نیاز برای ایجاد حساب بانکی در یونان

 • گذرنامه
 • آدرس مربوط به محل زندگیتون
 • شماره مالیات AFM محلی
 • اظهارنامه مالیاتی از کشور محل اقامت قبلی شما
 • شواهد مربوط به حقوق و دستمزد شما یا لیست پرداختهاتون و یا نامه ای از طرف کارفرمای شما
 • همچنین ممکن است از شما خواسته شود تا یک مرجع از بانک قبلی خود ارائه دهید تا اعتبار شما را نشان دهد و اظهارنامه ای را امضا کند که تأیید می کند که برای استفاده شخصی حساب کاربری باز می کنید و نه برای تجارت.

برای تکمیل مراحل افتتاح حساب بانکی خود، باید به صورت حضوری به یک بانک مراجعه کرده و گذرنامه خود را همراه داشته باشید. این امر به این دلیل است که بانک ها برای گرفتن هرگونه اطلاعات اضافی نیاز به نمونه امضا دارند و با همه دارندگان حساب جدید ملاقات می کنند بر این اساس، شما می توانید اکثر روند را به صورت آنلاین تکمیل کنید.

 پس از اتمام کار شما فقط هنگام ورود به یونان باید با شعبه بانک محلی خود تماس بگیرید تا برنامه خود را تمام کنید و حساب خود را فعال کنید.

مدت زمان افتتاح حساب در یونان

برای باز کردن حساب بانکی یونان، باید یک درخواست را همراه با اسناد پشتیبان ارسال کنید و همچنین معمولاً، حداقل واریزی را به حساب خود پرداخت کنید. بسیاری از بانکها به شما اجازه می دهند تا مراحل درخواست را بصورت آنلاین انجام دهید یا به شخص محلی وکالت ارائه دهید تا این کار را برای شما انجام دهد.

 با این حال، در همه موارد، قبل از اینکه حساب شما به طور کامل فعال شود، باید شخصاً به بانک مراجعه کنید. این می تواند مدتی به روند کار اضافه کند، زیرا معمولاً به یک قرار ملاقات نیاز دارید. قبل از بازدید، الزامات خاص شعبه بانکی انتخابی خود را بررسی کنید.

افتتاح حساب بانکی در یونان

چه هزینه های بانکی وجود دارد؟

وقتی انتخاب می کنید از کدام بانک استفاده کنید، باید بدانید که چه مبلغی برای معاملات انجام شده اعمال می شود. اگرچه معمولاً برای افتتاح حساب هزینه مدیریتی وجود ندارد. هر بانک برای برخی از خدمات، مانند برداشت پول نقد از دستگاه خودپرداز یا انجام نقل و انتقالات بین المللی، هزینه ای را به همراه خواهد داشت. حتی اگر این موارد بسیار کوچک به نظر برسند، می توانند به سرعت اضافه شوند.

در صورت برداشت پول نقد از دستگاه خودپرداز که در شبکه آنها نیست، بسیاری از بانک های یونان مالیات می گیرند. هر بانک هزینه های خود را تعیین می کند، بنابراین ایده خوبی است شرایط حسابی که شما می خواهید  باز کنید را بررسی نمایید. از آنجا که بسیاری از بانکهایی که در یونان فعالیت می کنند شعبه یا شرکتهای فرعی در منطقه خارج از یونان نیز دارند. اگر خیلی سفر می کنید می توانید هنگام سفر با استفاده از دستگاههای خودپرداز موجود در شبکه خود، از کاهش هزینه های خود بهره مند شوید.

 با این وجود، اگر از کارت یونان خود در خارج از کشور استفاده می کنید، یا تصمیم به استفاده از کارت بانکی منزل خود در یونان را دارید، نسبت به هزینه هایی که متحمل می شوید احتیاط کنید. اجتناب از هزینه های اضافی که به دلیل تبدیل ارز (DCC) اعمال می شود، بسیار مهم است.

بهترین بانک­ها در یونان 1

ده ها موسسه بزرگ بانکی در یونان وجود دارد و آنها امکانات و زیرساخت های بانکی کافی را برای مهاجران فراهم می کنند، از جمله دستگاه های خودپرداز فراوان به زبان انگلیسی. 

بانک آلفا Alpha Bank 

آلفا بانک دومین بانک بزرگ یونان است و همانطور که انتظار دارید محصولات بسیار خوبی را ارائه می دهد. برای چک و پس انداز و همچنین کارت و وام برای همه اهداف، حساب های بانکی پیدا خواهید کرد. آلفا در سراسر منطقه فعالیت می کند، 481 شعبه در یونان و نزدیک به 200 شعبه در کشورهای دیگر از جمله آلبانی، صربستان، رومانی و قبرس وجود دارد. نمونه هایی از خدمات مفید این بانک در زیر ذکر شده است.

 • طیف گسترده ای از حساب ها و محصولات وام
 • بانکداری آنلاین رایگان به زبان انگلیسی
 • حساب های تخصصی تجاری موجود است
 • کارتهای اعتباری و بدهی
بانک پیروس Piraeus Bank

Piraeus Bank در سراسر منطقه جنوب شرقی اروپا و با 597 شعبه در یونان و در بقیه مناطق فعالیت می کند. Piraeus دارای نام های تجاری دیگری در مناطق دیگر می­باشد، بنابراین اگر قصد سفر دارید بهتر است از نام­های محلی آنها در دیگر مناطق اطلاع داشته باشید. نمونه هایی از خدمات مفید این بانک در زیر ذکر شده است.

 • حساب های متنوعی برای پس انداز و استفاده روزمره
 • بانکداری آنلاین به زبان انگلیسی
 • حساب های تخصصی شرکتی و تجاری موجود است
 • کارتهای اعتباری و بدهی

بهترین بانک­ها در یونان 2

بانک ملی یونان National Bank of Greece

یکی دیگر از بزرگترین بانکهای یونان در داخل این کشور و در منطقه جنوب شرقی اروپا شعبه دارد. در این منطقه 878 شعبه پیدا خواهید کرد و محصولاتی با هدف مشتریان شخصی و تجاری است. نمونه هایی از خدمات مفید این بانک در زیر ذکر شده است.

 • انواع حساب، محصولات بیمه و وام
 • بانکداری آنلاین رایگان به زبان انگلیسی
 • کارتهای اعتباری و بدهی
 • برنامه هایی برای پرداخت های تلفن همراه و کاهش زمان صف بانکی
یورو بانک Eurobank

Eurobank در هفت کشور فعالیت می کند و سومین بانک بزرگ یونان است. محصولات ارائه شده به مشتریان و شرکتهای خصوصی اختصاص دارد و به وب سایت و بانکداری آنلاین به زبان انگلیسی قابل دسترسی است. نمونه هایی از خدمات مفید این بانک در زیر ذکر شده است.

 • دستگاههای خودپرداز و شعب تحت شبکه Eurobank و TT Branch Network
 • بانکداری آنلاین رایگان به زبان انگلیسی
 • حساب های تخصصی تجاری موجود است
 

بانک ها از دوشنبه تا پنجشنبه از 8 صبح تا 2.30 شب باز هستند. در روزهای جمعه ، نیم ساعت زودتر بسته می شوند. ساعات افتتاح بانک بین مناطق متفاوت خواهد بود و ممکن است بانک­های بزرگتر درشهرها نیز شنبه ها یا برای ساعات طولانی تر در طول هفته باز شوند.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی یونان صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page