اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در قبرس

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در قبرس * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در قبرس * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در قبرس * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در قبرس

افتتاح حساب بانکی در قبرس

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در قبرس را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در قبرس میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در قبرس فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در قبرس

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در قبرس

مراحل افتتاح حساب بانکی در قبرس

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در قبرس میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در قبرس را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در قبرس هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در قبرس

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

افتتاح حساب در قبرس شمالی مشروط بر اینکه شرایط لازم را داشته باشید ، هر کسی می تواند حساب بانکی خود را در قبرس شمالی باز کند. لازم به ذکر است که این الزامات از بانک به بانک دیگر و از نظر وضعیت فرد از نظر اقامتی متفاوت است. یک حساب می تواند با پول محلی ، دلار آمریکا ، پوند انگلیس و یا یورو افتتاح شود و می تواند سپرده یا حساب جاری باشد.

 سیستم توسعه یافته بانکداری اینترنتی به شما امکان انتقال مقادیر را از یک ارز به ارز دیگر با بهترین نرخ بین المللی می دهد. همه بانک ها فرصت استفاده از خدمات خود را در ارائه کارت های اعتباری Visa یا MasterCard فراهم می کنند. در سوپرمارکت ها ، فروشگاه ها ، داروخانه ها ، رستوران ها و مراکز دیگر می توانید از کارت های اعتباری استفاده کنید.

بانک های قبرس

حدود 22 بانک با 235 شعبه در تمام شهرهای بزرگ و محل های زندگی این جزیره وجود دارد. در لفکوشا ، کیرنیا ، فاماگوستا ، گوزلیورت و لفکه شعبات بانک های خارجی ترکیه و بانک های محلی وجود دارند. خودپردازها در TRNC و همچنین نقاط مختلف امکان پرداخت خودکار (پرداخت قبض های آب و برق ، قبض تلفن ، آموزش و غیره) به طور گسترده ای فراهم نموده اند. برخی از شعب بانک های خارجی عبارتند از:

Türkiye Is Bankasi ، Garanti Bankasi ، Ziraat Bankasi  HSBC Halk Bankası در قبرس شمالی شعبه دارند. بانک های خصوصی محلی عبارتند از: بانک اعتبار غربی ، خاور نزدیک ، بانک تعاونی ترکیه لیماسول ، Asbank ، Sekerbank (کبریس) ، بانک Akfinans. در اطراف شهرهایی که ارزهای مانند USD ، EUR و GBP را به واحد پول محلی تبدیل می کنید ، صرافی های مبادله ارزی نیز زیادی وجود دارد.

افتتاح حساب برای دانشجویان

برای افتتاح حساب بانکی در قبرس شمالی نیاز به مدرک اقامت و یا اشتغال به تحصیل دارید. تمام دانشجویان دانشگاه‌های قبرس شمالی می‌توانند پس از ثبت‌نام در دانشگاه، درخواست نامه اشتغال به تحصیل دهند.

 اما این فقط کافی نیست و شما نیاز به قولنامه خانه‌ای که اجاره کردید یا سند خانه ای که خریده اید را دارید و یا نامه از خوابگاه‌تان دارید تا برای بانک ببرید تا برای شما حسابی در یکی از بانک‌های قبرس شمالی افتتاح شود.

افتتاح حساب بانکی در قبرس

مناسب ترین بانک ها برای افتتاح حساب

به طور متداول ایش بانک، بانکی است که اکثر دانشجویان در آن حساب باز می‌کنند. در ابتدا برای افتتاح حساب بانکی نیاز به حداقل مبلغ 100 لیر دارید و برای دریافت کارت بانکی 15 روز زمان نیاز است تا صادر شود. بانک دیگری که به تازگی به دانشجویان امکان افتتاح حساب در دو نوع ارزی لیر و دلار را می‌دهد، زراعت بانک است. مزیت این بانک، ارائه آنی کارت بانکی می‌باشد و نیاز نیست تا 15 روز نگران پول‌های نقدی‌تان باشید یا اینکه برای برداشت‌ها به بانک مراجعه کنید.

افتتاح حساب بانکی در قبرس شمالی با دو نوع ارز دلار و لیر انجام می‌شود که می‌توانید از هر دو ارز هم در هنگام واریز و هم برداشت استفاده کنید و تفاوتی ندارد.

اما این امور فقط در بانک امکان‌پذیر است و شما با دستگاه عابربانک نمی‌توانید دلار برداشت کنید. چون دستگاه به حساب لیر شما متصل است و فقط در صورتی برداشت امکان‌پذیر است که دلار را به لیر تبدیل کنید.

نحوه و شرایط انتقال پول از ایران به قبرس شمالی

با توجه به اینکه دانشجویان بسیاری از ایران در قبرس شمالی در حال تحصیل هستند و یا قصد تحصیل در این کشور را دارند دانستن نحوه انتقال پول از ایران به این کشور موضوع مهمی است.

دانشجویان جهت تامین شهریه و کمک هزینه‌های تحصیلی و زندگی در قبرس شمالی نیازمند حمایت مالی از طرف خانواده‌هایشان هستند. موضوعی که وجود دارد این است که واحد پولی قبرس یورو و قبرس شمالی لیر است. ولی دانشگاه‌ها شهریه خود را به یورو و دلار دریافت می‌کنند.

 در نتیجه این امور باعث میشود تا انتقال وجه توسط خانواده‌های ایرانی کمی پیچیده و سخت شود و با توجه به تحریم‌ها، انتقال ارز توسط بانک و حساب سویفت قابل انجام نیست. معمولا در ابتدا که دانشجویان به قبرس شمالی می‌آیند، اطلاعات کافی ندارند.

 این عدم آگاهی باعث می‌شود که اکثر آن‌ها مجبور می‌شوند پول نقدی زیادی را همراه خود بیاورند و این اصلا صحیح نیست. در قبرس، صرافی‌های ایرانی قابل قبول و امنی وجود دارند که شما می‌توانید به تومان در ایران واریز وجه را انجام دهید و با کد پیگیری مربوطه در قبرس این واریزی چک می‌شود و معادل لیر آن در قیمت‌های کم به شما داده می‌شود و هم‌چنین سود عملکرد هم دریافت نمی‌کنند.

ایش بانک محبوب ترین بانک قبرس شمالی

دانشجویانی که در دانشگاه های قبرس مشغول به تحصیل هستند معمولا در ایش بانک اقدام به افتتاح حساب می کنند. در هنگام مراجعه به ایش بانک برای افتتاح حساب دانشجو بایستی مدارک ذکر شده در بالا را به همراه داشته باشد. سپس پس از پرکردن فرم های مربوط به بانک و پرداخت مبلغی جهت سپرده اولیه اقدام به افتتاح حساب نماید. 

حساب از همان لحظه فعال می شود ولی کارت عابر بانک طی دو هفته به دانشجو تحویل داده خواهد شد. به علت رایج بودن چند واحد پولی در کشور قبرس، در هنگام افتتاح حساب حساب لیر و حساب دلار بصورت مجزا افتتاح خواهد شد و چنان چه دانشجو بخواهد در هنگام خرید از سوپر مارکت ها که هزینه ها را برحسب لیر دریافت می کنند خریدی انجام دهد و بخواهد از حساب دلار خود پرداخت کند معمولا پول از دلار به لیر تبدیل شده و سپس پرداخت می شود.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی قبرس صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page