اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان

افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان

مراحل افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

وقتی ما را برای افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان یا باز کردن حساب بانکی خارج از کشور از قرقیزستان انتخاب می کنید،  برای دستیابی به اهداف خود در این کشور برای اطمینان از صداقت ، سرعت و پشتیبانی به ما اعتماد می کنید و مطمئنا خدمات بانکی موسسه ثبتا در خارج از کشور برای همراهان ثبتا بسیار موفقیت آمیز بوده است.

یکی از تمایزات خدمات ثبتا، کارآیی و خدمات کم هزینه در قرقیزستان است.

افتتاح حساب در قرقیزستان

اقتصاد کشور قرقیزستان بر پایه کشاورزی استوار است، حدود 33 درصد از تولید ناخالص این کشور از طریق کشاورزی و حدود 20 درصد به دست صنعت پیش می‌رود.

به طور کلی فرآیند اصلاح ساختاری این کشور در مقایسه با سایر کشورها مشخص شده است و اطلاعات نشان می‌دهد که کشور قرقیزستان یکی از بهترین کشورهایی است که منابع مالی خوبی را پیش روی دارد. کشور قرقیزستان اولین کشور از جمهوری آسیای مرکزی بوده است که تصمیم گرفته از حوزه روبل روسیه خارج شود. دولت کشور قرقیزستان واحد پول صوم را جایگزین روبل کرده است و قیمت صوم کشور قرقیزستان در اقتصاد این کشور بسیار نقش دارد. 

اقتصاد کشور قرقیزستان بر پایه کشاورزی استوار است، حدود 33 درصد از تولید ناخالص این کشور از طریق کشاورزی و حدود 20 درصد به دست صنعت پیش می‌رود. حدود 55 درصد از مردم کشور قرقیزستان در بخش کشاورزی مشغول به کار هستند؛ این در حالی ست که 15 درصد در بخش صنعت مشغول به فعالیت بوده و 30 درصد نیز در خدمات دیده می‌شود. نرخ تورم در کشور قرقیزستان 0.10 درصد اعلام شده است.

وضعیت اقتصادی در قرقیزستان

قرقیزستان که یک کشور آسیای میانه و در کنار چین قرار دارد ، با فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991 خودمختار شد. این کشور دارای مقداری نفت و گاز و یک منطقه استخراج طلا است ، اما اکثر نیازهای آن به واردات بستگی دارد. نفرت از نیاز بی حد و مرز و اختلافات قومی در شمال و جنوب به وحشیگری کشانده شده است و دو رئیس جمهور اولیه پس از شوروی این کشور با نارضایتی معروف از قدرت پاک شدند.

علی رغم وجود تعداد قابل توجهی موسسات پولی غیر بانکی ، بانک ها بر حوزه پولی حاکم هستند. کل منابع پولی بانکها 91.2٪ ، بنیادهای پولی غیر بانکی 7٪ و بقیه 1.8٪ است. اکثریت قریب به اتفاق عرضه کالاهای بدون برگ سبز در بانکهای تجاری تجمیع یافته است.

افتتاح حساب بانکی در قرقیزستان

ساختار سیاسی در قرقیزستان

تا سال 2010 حکومت در کشور قرقیزستان در قالب جمهوری بوده است و رئیس حکومت در این کشور، رئیس جمهور محسوب می‌شده است. او قدرت بالایی داشته و حق انحلال و وتوی تصمیمات قانون‌گذاری را نیز داشته است. سپس حکومت کشور قرقیزستان از جمهوری به پارلمانی تغییر کرده است و این کشور به عنوان اولین نظام دارای دموکراسی پارلمانی لقب گرفت. حدود 90 درصد از مردم به تغییرات قانون اساسی رأی مثبت دادند و 96 درصد نیز مخالف بودند. نخست وزیر، رئیس دولت محسوب می‌شود و همینطور اعضای کابینه از سوی او معرفی می‌شوند. مجلس ملی در این کشور شامل 90 کرسی است و نمایندگان این مجلس با رأی مردم برای دوره 5 ساله انتخاب می‌شوند.

 قانون اساسی در قرقیزستان در سال 1993 تصویب شده است؛ این قانون 8 بخش و 97 ماده دارد. قوه مقننه از دو مجلس قانون‌گذاری و مجلس مردمی تشکیل شده است. قوه قضاییه عالی ترین نهاد قضایی قرقیزستان محسوب می‌شود و در قانون اساسی کشور قرقیزستان اشاره‌ای به مستقل بودن قوه قضاییه نشده است.

خدمات ثبتا

خدمات بانکی ثبتا در بیش از 100 کشور قابل اجراست و شما عزیزان می توانید با در دست داشتن مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب در کشورهای خارجی و همچنین در قرقیزستان با مراجعه به ثبتا امور خود را با کمترین انجام دهید. 

روش افتتاح حساب در قرقیزستان

  • ارائه اسناد شخصی و شرکتی

  • تکمیل فرم درخواست بانک و دستورالعمل های مورد نیاز برای حساب بانکی شرکتی یا حساب بانکی شخصی برای امضا

  • ارسال مدارک تهیه شده برای افتتاح حساب

  • افتتاح حساب قرقیزستان

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد وضعیت اقتصادی قرقیزستان صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page