اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ

افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ

مراحل افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

هنگام تصمیم به زندگی یا اداره مشاغل در لوکزامبورگ به حساب بانکی نیاز دارید. این یک عنصر اساسی است که در بسیاری از فعالیتهای روزمره شما مورد نیاز خواهد بود. 

از جمله این موارد می توان به عنوان مثال خرید آنلاین ، پرداخت مالیات یا جمع آوری پس انداز اشاره کرد. چگونه می توان یک حساب بانکی در لوکزامبورگ افتتاح کرد؟ چه کسی می تواند آن را انجام دهد و چرا او اصلاً این کار را انجام می دهد؟

چرایی حساب بانکی در لوکزامبورگ

جدا از این که لوکزامبورگ یک پناهگاه مالیاتی در اروپا است ، افتتاح حساب بانکی برای برخی نیاز اساسی است. مخصوصاً برای کسانی که بنا به دلایلی می خواهند در این کشور اقامت گزینند. 

اگر می خواهید یک آپارتمان اجاره کنید و حتی برای یک فعالیت ساده مانند ثبت رسمی در لوکزامبورگ، به یک حساب بانکی در لوکزامبورگ نیاز خواهید داشت. بدیهی است که شما بدون حساب بانکی در لوکزامبورگ وام نمی گیرید. علاوه بر این، بدون چنین حسابی شرکتی در لوکزامبورگ ثبت نمی کنید.

پرداخت های نقدی محدود در لوکزامبورگ

یک چیز دیگر وجود دارد که باید بدانید. وقتی روزانه در لوکزامبورگ هستید ، در پرداخت های نقدی با محدودیت های جدی روبرو خواهید شد. اسکناس 500 یورویی در هیچ جایی پذیرفته نمی شود و فروشندگان تمایل کمتری به پذیرش اسکناس 200 یورویی دارند. 

در مغازه های کوچکتر و مراکز خدمات ، حتی هنگام پرداخت با اسکناس 100 یورویی نیز ممکن است مشکلاتی ایجاد شود. به همین دلیل ، اگر به فکر زندگی راحت در لوکزامبورگ هستید ، داشتن کارت پرداخت به یک ضرورت تبدیل می شود.

افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ

آغاز بانکداری در لوکزامبورگ

همچنین باید بدانید که بخش بانکی خود یکی از بخشهای قدیمی اقتصاد در این کشور است. تاریخ آن از سال 1856 است و در آن زمان در سراسر جهان مهم نبود. نسبتاً اخیراً چنین اهمیتی پیدا کرد ، امروز یک مرکز مالی بین المللی واقعی است.

انواع موسسات بانکی فعال در این کشور کوچک نتیجه مستقیم ساختار بخش بانکی محلی است. این سیستم خود دارای دو سطح است و متشکل از بانک مرکزی (به عنوان مثال Banque Centrale du Luxembourg) و موسسات اعتباری است که در سال 2015 بالغ بر 143 بوده است. 

همچنین می توان بانک ها را بر اساس نوع فعالیت تقسیم کرد. تعداد بانک های جهانی به طور قابل توجهی بیشتر است ، اما تعداد بانک های مسئول انتشار اوراق قرضه به طور مداوم در حال افزایش است. همچنین بسیاری از بانک های تعاونی وابسته به بانک Raiffeisen وجود دارد. همچنین لازم به ذکر است که امنیت بانکی در سال 2017 بسیار سختگیرانه تر شد و بنابراین بانک های لوکزامبورگ ملزم به ارائه برخی اطلاعات به مقامات اروپایی هستند.

سیستم بانکی در لوکزامبورگ

وقتی به دنبال بانک مناسب برای افتتاح حساب در لوکزامبورگ هستید ، باید از نحوه کار سیستم بانکی به طور کلی آگاه باشید. آنچه آن را از سایر کشورها متمایز می کند اختلاف زیاد بین بخش بانکی و سایر بخشهای اقتصادی است.

دارایی بانکها فقط در لوکزامبورگ بیش از 22 برابر ارزش تولید ناخالص داخلی این کشور است. فقط برای ارائه ایده ، قبرس را مقایسه کنید، جایی که دارایی فقط 7.5 برابر تولید ناخالص داخلی این کشور است. این به وضوح میزان فعالیت مالی را که با آن روبرو هستیم نشان می دهد.

کدام بانک برای افتتاح حساب در لوکزامبورگ

جالب است که با وجود چنین بخش بانکی توسعه یافته ای در لوکزامبورگ، یافتن موسسه ای که خدمات را به افراد ارائه دهد آسان نیست. این نوع پیشنهادات به دلیل اینکه بانک های لوکزامبورگ عمدتاً به شرکت ها و موسسات عمومی خدمات می دهند بسیار محدود است. به طور کلی ، بانک های زیر محبوب ترین در میان افراد هستند:

1. پست بانک

2. بانک لوکزامبورگ

3. بانک دولتی و بانک پس انداز ، اختصاراً BCEE

4. BNP پاریبا

5. دکسیا

6. ING

بانک ها در لوکزامبورگ معمولاً از ساعت 8.15 صبح تا 5.00 بعدازظهر باز هستند.

افتتاح حساب بانکی در لوکزامبورگ

وقتی یاد گرفتید چه موقع برای افتتاح حساب در لوکزامبورگ به یک بانک مراجعه کنید ، وقت آن است که به سراغ مسائل رسمی بروید. کل روند کار بسیار ساده است و بانک خود به اطلاعات زیادی از شما احتیاج نخواهد داشت. با این حال ، شما باید مدارکی مانند: اثبات اقامت در لوکزامبورگ ، شناسنامه و قرارداد کار را تهیه کنید. اگر در این کشور شاغل نباشید ، بانک از شما می خواهد منابع درآمد خود را نشان دهید.

آیا یک بانک لوکزامبورگ می تواند از افتتاح حساب بانکی برای شما امتناع کند؟ به طور کلی ، جواب منفی است ، به شرطی که در آن کشور ثبت نام کرده باشید. اگر ثبت نام رسمی نداشته باشید تقریباً قطعاً از شما محروم می شود. این امر همچنین می تواند در صورت داشتن حساب اصلی بانکی در موسسه دیگری در لوکزامبورگ رخ دهد. اگر تمام شرایط اصلی را داشته باشید ، یک بانک لوکزامبورگ نباید دلیلی برای خودداری از افتتاح حساب برای شما پیدا کند.

Rate this page