اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در رومانی

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در رومانی * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در رومانی * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در رومانی * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در رومانی

افتتاح حساب بانکی در رومانی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در رومانی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در رومانی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در رومانی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در رومانی

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در رومانی

مراحل افتتاح حساب بانکی در رومانی

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در رومانی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در رومانی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در رومانی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در رومانی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

رومانی به پایتختی شهر بخارست کشوری در جنوب شرق قاره اروپا و همسایه کشورهایی نظیر مولداوی، اوکراین، اسلواکی، مجارستان، بلغارستان و صربستان می باشد. به لحاظ اقتصادی، رومانی کشوری به سرعت در حال توسعه است و با اقتصاد مختلط درآمد متوسط به بالا همراه با شاخص توسعه انسانی (HDI) خیلی بالا و نیروی کار ماهر شناخته می شود. این کشور از نظر GDP اسمی کل در رتبه 15 اتحادیه اروپایی و از نظر سرانه قدرت خرید (PPP) در رنبه دهم جهانی قرار می گیرد.

بانک ملی رومانی

بانک ملی رومانی بانک مرکزی کشور رومانی است که در آوریل ۱۸۸۰ تاسیس گردیده است. مقر این بانک در بخارست پایتخت این کشور قرار دارد.

 بانک ملی رومانی مسئولیت انتشار لئوی رومانی را بر عهده دارد و به همین ترتیب سیاست پولی را تعیین می‌کند، ذخایر ارزی را در اختیار دارد و نرخ ارز را اداره می‌کند.

مراحل انتقال پول از ایران به رومانی

وارد کردن جزئیات انتقال مقدار پولی که قصد انتقال آن را دارید یا مبلغی که می خواهید به دست دریافت کننده برسد را وارد کنید؛ ارز خود را انتخاب کنید؛ روش پرداخت و ارسال را انتخاب کنید.

روش های پرداخت: برداشت به صورت پول نقد دریافت کننده می تواند پول نقد را از مراکزی در کشور رومانی برداشت کند. پول در عرض 10 دقیقه ارسال می گردد دریافت کننده باید مدرک شناسایی یا گذرنامه خود را به همراه داشته باشد.
سپرده بانکی: شما می توانید پول را مستقیما به حساب بانکی گیرنده واریز نمایید. زمان انتقال بین 1 تا 3 روز کاری است. بانک ممکن است در ازاء سپرده کردن پول، هزینه اس از شما بخواهد.

سپرده در کارت اعتباری: مستقیما پول را به حساب کارت اعتباری فرد گیرنده بفرستید. ارسال وجه بسته به زمان پردازش بانک گیرنده از چند دقیقه تا 3 روز کاری ممکن است طول بکشد.

روش های پرداخت: کارت اعتباری – انتقال بانکی: پول را به صورت آنلاین یا از طریق تلفن بانک ارسال کنید.

  •  اطلاعات دریافت کننده
  • تأیید اطلاعات و پرداخت
افتتاح حساب بانکی در رومانی

طریقه انتقال پول از ایران به رومانی

آیا می خواهید انتقال پول از ایران به رومانی را با بهترین نرخ ارز، کمترین کارمزد، از سریع ترین راه ممکن و با سرویس دهنده با بالاترین خدمات انجام دهید؟ توجه به نکته ی پرداخت ها و روش های برداشت در کشور مقصد نیز خالی از لطف نیست. اکثر اوقات سرویس دهنده ها ارسال پول را از راه حساب بانکی انجام می دهند، برخی دیگر کارت اعتباری را نیز قول می کنند. 

در کشور رومانی، شما اغلب باید تصمیم بگیرید که می خواهید وجه مورد نظر به حساب بانکی دریافت کننده واریز شود، یا وی پول را به صورت نقد دریافت کند (از طریق یک آژانس محلی).

در یکی از سرویس دهنده ها ثبت نام کنید و فرآیند انتقال پول از ایران به رومانی را آغاز کنید. اکنون زمان تکمیل فرم ثبت نام فرا رسیده است. به وب سایت سرویس دهنده خود مراجعه کرده و مدارک لازم را آپلود نموده و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید.

وظایف اصلی بانک ها در رومانی

وظایف اصلی بانک ملی رومانی موارد زیر است:

  • تعریف و اجرای سیاست پولی و نرخ ارز
  • صدور مجوز، تنظیم و نظارت بر مؤسسات اعتباری و ارتقاء و نظارت بر عملکرد صحیح سیستم‌های پرداخت با هدف اطمینان از ثبات مالی
  • صدور اسکناس و سکه به عنوان پول قانونی در رومانی.
  • تنظیم نرخ ارز و نظارت بر رعایت آن
  • مدیریت ذخایر مالی رومانی

توسعه علوم بانکداری در رومانی

سهم بخش خصوصی فعال در حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات در درآمد های ملی کشور رومانی در حال افزایش می‌باشد به گونه ای که این بخش سبب ایجاد زنجیره‌های ارزش جدید در اقتصاد این کشور گردیده و سهمی هفت درصدی در تولید ناخالص داخلی کشور را از آن خود نموده است.

 با این وجود، کشور رومانی از لحاظ ایجاد دسترسی عموم به پهنای باند فوق سریع در اتحادیه اروپا، مقام دوم را دارا می‌باشد،عملکرد بسیار موثر سازمان‌های خوشه ای در توسعه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات و نهایتا دیجیتالی شدن رومانی بسیار پررنگ می‌باشد.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی رومانی صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page