اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در نیجریه

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در نیجریه * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در نیجریه * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در نیجریه * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در نیجریه

افتتاح حساب بانکی در نیجریه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در نیجریه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در نیجریه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در نیجریه فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در نیجریه

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در نیجریه

مراحل افتتاح حساب بانکی در نیجریه

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در نیجریه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در نیجریه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در نیجریه هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در نیجریه

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

بر اساس آمار بانک جهانی، نیجریه جزء اقتصادهای نوظهور با ذخایر طبیعی فراوانی است که در بخش‌های حقوقی، مالی، حمل‌ونقل و ارتباطات به‌خوبی توسعه یافته است. نیجریه همچنین دارای یک بازار بورس اوراق بهادار است که دومین بورس بزرگ در قاره آفریقاست. نیجریه در سال ۲۰۱۵ از نظر تولید ناخالص داخلی در رتبه ۲۱ جهان قرار گرفت. 

این کشور همچنین بزرگ‌ترین شریک تجاری ایالات متحده آمریکا در بین کشورهای جنوب صحرای آفریقاست. آمریکا بزرگ‌ترین سرمایه‌گذار خارجی در این کشور است. صندوق بین‌المللی پول رشد اقتصادی ۹ درصد را در سال ۲۰۰۸، ۸.۳ درصد در سال ۲۰۰۹ و ۸ درصد را در سال ۲۰۱۱ برای نیجریه پیش‌بینی کرده بود.

سیستم‌های پرداخت نیجریه

بانک مرکزی نیجریه سیاست‌های ویژه‌ای برای گسترش پرداخت الکترونیکی انجام می‌دهد و در یک سیاست بلند پروازانه در نظر دارد تا سال ۲۰۲۰ نیجریه را به کشوری بدون پول نقد تبدیل کند. 

برای دسترسی به این هدف کمپین‌های اطلاع‌رسانی عمومی و رسانه‌ای راه‌اندازی شده‌اند و از سوی دیگر محدودیت‌هایی برای پرداخت نقدی در سیستم حمل‌ونقل عمومی گذاشته شده است. همچنین این کشور کارت ملی الکترونیکی با قابلیت پرداخت را معرفی کرده است.

فین‌تک نیجریه

نیجریه دارای یک بخش خدمات مالی بسیار پیشرفته با ترکیبی از بانک‌های محلی و بین‌‌المللی، شرکت‌های مدیریت دارایی، خانه‌های کارگزاری، شرکت‌های بیمه و کارگزاری، صندوق‌های سرمایه‌گذاری خصوصی و بانک‌های سرمایه‌گذاری است. این خدمات مالی پیشرفته بستر مناسبی را برای رشد فین‌تک فراهم کرده است.

افتتاح حساب بانکی در نیجریه

مهم‌ترین بانک‌های نیجریه 1

مدیرعامل: موسن بلو اولوساگا

تعداد پرسنل: ۹۰۰۰

تعداد شعبه: بیش از ۳۰۰ شعبه

اکسس بنک یک بانک تجاری چندملیتی است که در حال حاضر یکی از پنج بانک بزرگ نیجریه از نظر دارایی‌ها، سپرده‌ها و شبکه‌های شعبه است. دفتر مرکزی این بانک در شهر لاگوس بزرگ‌ترین شهر نیجریه واقع شده است.

در ماه دسامبر سال ۲۰۱۵ دارایی این بانک بیش از ۱۲.۲ میلیارد دلار و ارزش سهام آن بیش از ۱.۸۶ میلیارد دلار برآورد شده بود. این بانک همچنین در هشت کشور جنوب صحرای آفریقا و بریتانیا شعبه دارد.

مدیرعامل: جان ابوئه

تعداد پرسنل: بیش از ۱۰۰۰۰ نفر

تعداد شعبه: بیش از ۱۰۰۰ شعبه

اکوبنک نیجریه در سال ۱۹۸۶ تاسیس شده است. این بانک فعالیت خود را به سه بخش عمده تقسیم کرده است؛ بانکداری خرد، بانکداری کلان و خدمات خزانه‌‌داری و مالی. در طول سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۱۱ اکوبنک صددرصد سهام یک بانک دیگر در این کشور (Oceanic Bank) را خریداری کرد که مجموع دارایی‌های این بانک را به بیش از ۸.۱ میلیارد دلار رساند و آن را به یکی از پنج بانک بزرگ نیجریه تبدیل کرد.

مهم‌ترین بانک‌های نیجریه 2

مدیرعامل: سگون آگباجه

تعداد پرسنل: ۱۰۰۰۰ نفر

تعداد شعبه: ۲۳۱

گارانتی تراست بانک یا جی‌تی بانک یک موسسه مالی چندملیتی نیجریه‌ای است. این بانک در سال ۱۹۸۸ توسط ۳۵ جوان نیجریه‌ای تاسیس شد و پس از هشت سال در سال ۱۹۹۶ به یک شرکت سهامی عام تبدیل شد و در سال ۲۰۰۲ مجوز بانکداری جهانی گرفت. همچنین جی‌تی بانک در سال اولین بانک نیجریه‌ای بود که در بورس لندن پذیرفته شد.

مدیرعامل: ابوبکر سلیمان

تعداد پرسنل: ۲۲۴۳ نفر

تعداد شعبه: ۱۸۹

بانک استرلینگ در سال ۱۹۶۰ فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۹۶۹ به عنوان نخستین بانک بازرگانی نیجریه مجوز گرفت. در سال ۱۹۹۲ این بانک در بورس اوراق بهادار نیجریه ثبت شد و در سال ۲۰۰۸ دولت فدرال سهام خود را فروخت و بانک استرلینگ به یک بانک کاملا خصوصی بدل شد. دارایی های عمومی این بانک در سال ۲۰۱۶ حدود ۸۳۴ میلیارد نایرا (پول رسمی نیجریه) برآورد شده است.

راهنمای افتتاح حساب بانکی

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور نیجریه از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است که با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت به نیجریه و اخذ تابعیت و اقامت نیجریه از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به نیجریه و اخذ اقامت کشور نیجریه از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری به نیجریه بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی نیجریه صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page